aracınıza ufak bir doping yakmak istersen bak

20 Ara 2008
147
0
ankara
araclardan bilindigi üzere kullanımdan dolayı yıpranmalar meydana geliyor sesi cogalıyor performans kayıpları oluyor bunları önlemin basit bir yolu var size tavsiyede bulunacagım kesinlikle işe yarıyor

1 motor yag degişim zamanı geldigi zaman motor yagını degiştirmeden önce motor ici temizleyiciler var eski yagın icine katıp 15 dk.aracı calıştırıyorsunuz daha sonra eski yagı tamimiyle boşaltın hatta iyice süzülmesini bekleyin
bu işlem motordaki pislikleri kurumları yabancı maddelerin motordan cıkmasını kolaylaştırıyor

2 aracınızın yag filitresini degiştirin ve motor tipine göre yag koyun tavsiyem magnetek motor normal ısıya gelinceye kadar calıştırın

3 türk mucitlerin buldugu bor yagı katkısını ilave edin ortalama 20 dk aracınız rolentide calıştırın
bor cok ceşitli piyasada dolu fakat icindeki partikül sayısı cok olanı tercih edin

öneri aracınız rektefe gerekiyorsa bu işlemi yapmayın

ortalama tüm masraf 150 tl civarnda tutuyor fakat kullandıktan sonra farkı göreceksiniz yakıt tasarrufu,performans,motor sesi azaltma

ben tavsiye üstüne uyguladım cokmemnun kaldım bende sizlere tavsiye ediyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.