Aradığınız İnsanları Hemen Heryerde bulun!!!

Cave-Man

Kıdemli Üye
21 Nis 2015
3,120
0
Lüksemburg
Müthiş Hedefinizi Bulun!!!

Merhaba eğer birini (veya kurbanınızı) bulmaya çalışıyorsanız; veya aradığınız kişiyi çoklu medya sitelerinde bulmak istiyorsanız....

İşte size müthiş bir site tüm aradığınız kişileri yerlerine kadar yazarak hatta sadece ismini bile yazarak bulabilirsiniz
https://pipl.com/

Resimli Anlatım:
vEbPor.png

Ben kuzenimin ismini girdim. (Yalnız bu kişiyi lütfen rahatsız etmeyiniz)

Son düzenleme:

TmtnT

Katılımcı Üye
17 Nis 2015
293
0
\\run.dll
Site instagram ask.fm vb. bulmuyor ama yinede kullanışlı sayılabilir not defterime kaydettim teşekkürler

Cave-Man

Kıdemli Üye
21 Nis 2015
3,120
0
Lüksemburg
Yakın zamanda resimli olarak konuyu güncelleyeceğim. Bende çalışıyor. Ancak bazılarımızda olmuyor. Ben kuzenimin ismini ve yaşadığı yeri girdim ve resmi ile facebook profilini buldum.
Sonra bir arkadaşımı aradım onu da buldu. Ama resimli anlatacağım arkadaşlar. Söz.

Cave-Man

Kıdemli Üye
21 Nis 2015
3,120
0
Lüksemburg
Acaba ülkeden dolayı mı? Ben Türkiye'de yaşamıyorum. Belki Türkiye'de bazı İnternet servislerine yasak gelmiş olabilir

K4RDAN4DAM

Uzman üye
22 Mar 2015
1,675
5
YOK
ülke farkı da var tabi birde o kişinin sosyal aglarda paylastıgı bilgiyle doğru orantılı çalışan bir sistem kişi sosyal aglarda ve forumlarda olsun internet sağlayıcılarının göremeyecegi sekilde konuclandırılmıssa onlıne aracınız yeterlı bılgı gosterememektedir.

Cave-Man

Kıdemli Üye
21 Nis 2015
3,120
0
Lüksemburg
ülke farkı da var tabi birde o kişinin sosyal aglarda paylastıgı bilgiyle doğru orantılı çalışan bir sistem kişi sosyal aglarda ve forumlarda olsun internet sağlayıcılarının göremeyecegi sekilde konuclandırılmıssa onlıne aracınız yeterlı bılgı gosterememektedir.

Aynen dediğiniz gibi. Yabancı kaynaklarda dediğine göre ülkelerden ülkelere bilgilere erişim değişebiliyormuş ki bu durum Türkiye'de kısıtlıymış.
O zaman Arkadaşlar
Evdeki hesap çarşıya uymadı. :/ :(

Sypx

Üye
4 Haz 2015
128
0
Pipl eskisi kadar kullanıslı degil bence. Googledan daha detaylı bulabiliyorsunuz :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.