Arama konusundaki sorum

11 Ara 2015
138
0
Bugün aslan adında kendini hackerim diye tanıtan biri yanımdaydı arkadaşımın arkadaşı 32 yaşında adam konuya gelelim
Benim arkadaşım örnek ahmet diye kayıtlı telefonumda arkadalın teli masada adam kendi telefonunda ahmet beni arıyormul gibi yaptı sonra ben ahmeti arıyormuşum yaptı adam nasıl yapıyor delirecem sabahtan her yeri arıyorum bulamadım çok önemli cidden bnm için

Moderatör tarafında düzenlendi:

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,185
578
26
Sakarya
Cevap: Acil yardım !!!

Bugün aslan adında kendini hackerim diye tanıtan biri yanımdaydı arkadaşımın arkadaşı 32 yaşında adam konuya gelelim
Benim arkadaşım örnek ahmet diye kayıtlı telefonumda arkadalın teli masada adam kendi telefonunda ahmet beni arıyormul gibi yaptı sonra ben ahmeti arıyormuşum yaptı adam nasıl yapıyor delirecem sabahtan her yeri arıyorum bulamadım çok önemli cidden bnm için

Şöyle yazıyim trident telefonlar vardı bir zamanlar onlarda bir özellik bulunuyordu telfon paylaşımı senin telefona bir kez bağlansa yeterli senin telefon görüntün vb yani kısacası kendi telefonundan bağlantılı olduğun başka telefonu yönetebiliyordun o özellik şimdi ki telefonlara nasıl yüklenir bilmiyorum ama telefonun kendinin yani sisteemin o özelliği yetkileştimesi bulunmalı yani o özellik telefonunda yoksa harici program ile yaparsın ama çok uğraşman lazım varsa o özellik en basit yol blutut ile bağlan bir kere bak keyfine bir de bunların sistemi genelde java dili ile etkileşimliydi yani java sistemi sayesinde adamı her türlü kandırırsın o konuda ;)
Özelliğin ismini ben dönüştürücü olarak hatırlıyorum...

Son düzenleme:

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,404
Merhaba tulpar arkadaşımın dediği şey doğru yeni telefonlarda da hala mevcut bir özellik herhangi bir bağlantıyla bağlandığını zaman birdaha daha kolay bağlanır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.