Çözüldü Arama Motorlarında Sitem Çıkmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KasimBeY

Yeni üye
10 Mar 2016
26
0
K.Maraş
Kendime ait bir blogger sitem var bunun üzerinden google,bing,yandex gibi arama motorlarında görünmesini istiyorum. Kaç tane site açtıysam olmadı aramalarda çıkmadı lütfen yardımcı olurmusunuz

Moderatör tarafında düzenlendi:

uslanmax

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
933
0
Ankara
kardeşim bu hemen olacak bişey değil . Kendine özgün makaleler yap Anahtar kelimeler kullan Güncel haberlerle ilgili konular yap o zaman çıkarsın işte

Luwexigo

Uzman üye
9 Ara 2017
1,844
5
Arama motorlarında sıraya girmen zaman ister öncelikle sitenin .com gibi olması fayda eder zaman geçtikçe çıkarsın

Banjamen

Kıdemli Üye
10 Eyl 2015
2,005
6
Sertifika al , özgün makaleler olsun , ****-name , description ve title uyumlu olsun vb. o zaman yavaş yavaş hitin yükselir

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
merhaba kardeşim ,
söyle anlatayım sana.
İlk önce ne olursa olsun özgün makale üretmek zorundasın , google çalıntı yazıları sevmez.
daha sonra etiket çok ama çok önemli mesela geçen youtube kanalıma bol konuyla ilgili etiketii vs seo uyumları şeyler yapıp attım 50 bin izlenme aldım ama aynısını etiket flan olmadan düz attım izlenme sayım 10 u geçmedi.
sana şu siteyi vereyim çok yardımcı olacaktır
https://keywordtool.io/google
bu site yazdığın kelime ile ilgili anahtar kelime oluşturuyor.
kolay gelsin..

iyi forumlar..

MertCodex

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
451
0
Philadelphia
Kendime ait bir blogger sitem var bunun üzerinden google,bing,yandex gibi arama motorlarında görünmesini istiyorum. Kaç tane site açtıysam olmadı aramalarda çıkmadı lütfen yardımcı olurmusunuz

Anlamadığım nokta sitenizin adını yazınca mı çıkmıyor ? Yoksa " jsdlkajslda " başlıklı makaleniz var varsayıyorum bu başlığı aratınca mı çıkmıyor?

G4RIB4N REIS

Kıdemli Üye
19 Eyl 2015
3,977
9
ANGARA
Kullandığın hosting bedava ise çıkmaz. Konuda bir çok cevap verilmiş sorunun çözüldü diye düşünerek konunu kilitliyorum.

Herhangi bir sorununuzda vs. yazmaktan çekinmeyiniz :)

İyi forumlar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.