AramaMotoru Yardım Lütfen

RedHckr

Yeni üye
9 Ağu 2012
31
0
Beyler Ben Bu BruteForce Hack İşine Yeni Başladım da Soracağım Bazı Şeyler Var Bilenler Yardımcı Olsun Lütfen

1- AramaMotoruna Dorkları Yazıyorum Çıkan Siteleri BruteForce İle Taratıyorum Ama Hep Hatalı Site Diyor Ve WordPress Siteleri Çıkmıyor AramaMotorunda Sanırım Yazdığım Dorklar Yanlış Arama Motoruna Ne Gibi Dorklar Yazmam Gerekli Dork Listesi Olan Yazabilir Mi? ( WordPress Siteleri İçin Dork Lazım )

2- Ben Mt2 Pvp Oynuyorum Mesela Bu BruteForce İle AdminPanelini Bildiğim Bir Sw Nin Girişini ve Şifresini Kırabilirmiyim Eğer Kırabilirsem Nasıl Kırabilirim?

Şimdiden Teşekkür Ederim

Gauloran

Moderasyon Ekibi Lideri
7 Tem 2013
8,202
677
İlk sorunuz için ;

Arama Motoruna yazdığınız dorklar güncel olmalıdır ve yazım yanlışı yapmamalısınız öncelikle şunlardan birini seçin :

/wp-content/themes/KELİME
("author/admin")KELİME

daha farklılarıda var ancak bu ikisi daha fazla kullanılmaktadır, Kelimelerinizi iyi seçmelisiniz kelimeleriniz önceden kullanıldıysa site bulmanız mümkün değildir , örneğin artık Kelime yerine masa yazmanız gereksiz olur.Farklı kelimeler bulamam diyorsanız : Dork Maker kullanabilirsiniz şu şekilde farklı dorklar yaratır:

("author/admin")Dx7lio8z

Brute Force 'kullanırken sabırlı olmalısınız ayrıca fazla uzun sürmemesi için

admin
root
administrator

yerine

admin 'i kullanın

şifreler içinde

admin
admin123
123admin
pass1
password1

şifrelerini kullanın genelde bunlar çıkar ve oldukça hızlı tarama yapar bu şekilde, 2.Sorunuza gelince Metin2 ile ilgilenmem ancak brute force 'nin mantığı sizin verdiğiniz şifre listeleri ve kullanıcı adı listelerini teker teker denemektir.

İyi Forumlar dilerim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.