Aranızda olmak seref verecek bana

Kurtlardiyari

Yeni üye
15 Eki 2009
31
0
ADANALIYIK
selamunaleykum gönüldaslar aranıza yeni katıldım ve aranızda olamk bana gurur verecek ALLAHIN izniyle gunun 15 saati en az pc basındayım ınsallah benimde bir nebze olsun katkım olur böylesine güzel bi siteye tabiki yardimınaza ihtiyacım olacak eger yardımcı olacak arkadaslarımız varsa bana ulasssınlar mumkunse bende elımden geleni yaparım zamanımızı sacma sapan seylerle harcamaktansa vatana hizmet etmek lazım bosa gecirecek zamanımız yok gun gectıkce bölücü yandası siteler cogalmakta siteden indirdigim programlarla biseyler yapmaya calısıyorum ama neden se bişey elde edemedım dedıgım gıbı kucuk bi yardım sayesınde bende bu site için güzel seyler yapabilirim saygılarımla ALLAH kolaylık versın yardımlarınız çin tesekkurler sizlerden haber bekleyecem insallah bana yardımcı olacak bir gönüldasım cıkar ALLAHA emanet olun

KhrYsaOR

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2009
13,909
2
ve a.s kadreşim hoşgeldin aramıza iyi forumlar dilerim
sitemiz hakknda yaptığın yorum için ilk TEŞEKKÜRÜNÜ bnden aldın hayırlı uğursu olsun
eyw...

Kurtlardiyari

Yeni üye
15 Eki 2009
31
0
ADANALIYIK
eyvallah cok tesekkur ederım saygılarımı sunuyorum eger izin verilirse sitemde bi odanın ismini turkhackteam koymak isterim bi sakınca sı olmassa

Kurtlardiyari

Yeni üye
15 Eki 2009
31
0
ADANALIYIK
aleykümselam aramıza hpşgeldin elimizden gelen yardımları yaparız
selamunaleykum h buldum simdi siteden yanı buradan bazı programlar ındırdım ve bı kactane hayin site buldum uzun zamandır denıyorum ama siteye bisey olmuyor ben kendıme cokmu guclu siteler sectım acaba diyorum elımdekı programlar antirus3.0 .lg fetih5. deprem1.0. gavursavar. WarTool. PinG-Ger bunlar var elımde daha guclu bir program varmı tavsiye edebileceginiz acaba

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.