Aranızda yeni bir memleket sevdalısı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Memoli701

Yeni üye
15 May 2016
37
0
Selamun aleykum

Özelden mesaj yollayamiyorum...20 tane mesaj olması lazımmış...

O sitenin ismi: bladi.net
Islam ve türk düşmanlarını çökerten olursa duacı olurum...

Saygılarımla.

Memoli701

Yeni üye
15 May 2016
37
0
Benim istek şu paragraf'la ilgili heralde;

Türk milletine, vatanımıza, devletimize, devlet büyüklerimize yapılacak olan yurtdışı kaynaklı olumsuz faaliyetlerde ise misyon dışına çıkılması söz konusu olabilir. Özellikle pkk terör örgütü propogandası yapan terörist siteler için misyona uyulma zorunluluğu yoktur, bu tür sitelere her türlü zararlı, yıkıcı faaliyette bulunmak serbesttir.

Hacker işinden anlayan bi arkadaş benim isteğimle ilgilenebilirmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.