Aranızda Yumuşak Sakız(Bubble Yum)Çiğneyen Varmı?

FoSSeTTe

Üye
25 Mar 2007
230
0
Etliq//Ayvalı
Amerika’da ilk “yumuşak sakız” olarak piyasaya çıkan Bubble Yum sakızını çiğneyen bi kadının bi zaman sonra karnı kocaman şişmiş ve kadın kurtarılamayarak ölmüş. Şüpheli bi ölüm olmasından ötürü kadına otopsi yapılmış. Sonuçta da görülmüş ki, zavallı kadının karın boşluğunda yüzlerce örümcek var ve bunlar kadının iç organlarını yemişler. Meğerse Bubble Yum sakızlarının yumuşaklığı, içine katılan ‘örümcek yumurtaları’ ile sağlanıyomuş!

Sakız çiğnemek isteyen varmı arkadaşlar...

AegeAN

Katılımcı Üye
17 Tem 2007
371
3
36° -42° kuzey enlemleri
var ben çiğnerim,
bu hikayelerle ancak çocukları kandırırsınız,
hangi yumurta olursa olsun hepsi protein yapısındadır,ağız yoluyla alındığı için gideceği ilk yer midedir ve mide asidi tarafından dejenere olur yani bozulur,ve mide asidi o kadar güçlüdür ki vücut dışında parmağınızla dokunsanız parmağınızı yakar.mideyi ise mukoza denilen bir tabaka korur,

:drunk:drunk:drunk

ozturk27

Katılımcı Üye
27 Ağu 2007
434
6
Gaziantep
var ben çiğnerim,
hangi yumurta olursa olsun hepsi protein yapısındadır,ağız yoluyla alındığı için gideceği ilk yer midedir ve mide asidi tarafından dejenere olur yani bozulur,ve mide asidi o kadar güçlüdür ki vücut dışında parmağınızla dokunsanız parmağınızı yakar.mideyi ise mukoza denilen bir tabaka korur,

:drunk:drunk:drunk

Katilir :)

BLaCK_FaCe

Katılımcı Üye
28 Haz 2007
303
2
trabzon
babaannem bana gece tırnak kesme ii değil derdi.tabiiki hurafe bu.ama nedenini merak ettim ve öğrendim.bu inanç bayaa eskiden beri gelen bi inanç.nedenide şuymuş:
eskiden elektrik olmadığı zamanlar gece karanlıkta veya gaz lambasında malum görmek zordur.dolayısıyla gece tırnaklarını keserken hep parmaklarını kanatırlarmış.dolayısıyla o zaman tırnak kesmek gerçekten doğru değilmiş.ama şimdi gayet ii görüyoruz geceleri ve tırnak kesmede bi sorun yok.ama bi kere eskiden öle yerleşmişki insanların kafasına sanki gece tırnak kesmek hayırsızlık gibi.şimdide bu sakız olayı.insanları sakızdan soğutmak için uydurulmuş bişey.biyolojik olarak imkansız bişey

sascorpse

Üye
22 Ocak 2008
102
0
var ben çiğnerim,
hangi yumurta olursa olsun hepsi protein yapısındadır,ağız yoluyla alındığı için gideceği ilk yer midedir ve mide asidi tarafından dejenere olur yani bozulur,ve mide asidi o kadar güçlüdür ki vücut dışında parmağınızla dokunsanız parmağınızı yakar.mideyi ise mukoza denilen bir tabaka korur

KATILIYORUM

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.