Ardamax Keylogger 3.7 Full Serial Key Video Anlatım //ChoqFena

snezana

Yeni üye
17 Nis 2012
4
0
ya karsı tarafa nasıl atcam diye bakınırken instala tıkladım.sanırım kendime kurdum galiba :):): yaşunu karsı tarafa nasıl yollucaz ayrıca hangi dosyayı yollıcam yardım lütfen

snezana

Yeni üye
17 Nis 2012
4
0
şimdi ben bunu kurdugumda kendime sende bi şekilde benim pc ye keylogger astmıs olma ihtimalin varmı acaba :)

Twisp0w3r

Katılımcı Üye
4 Nis 2012
581
0
Gaziantep-Nizip Git Gel
Çok ÖnemLi Sonuna Geldik ..!

Merhaba Ama dediqin qißi Yaptım Ama bir Sorun Var Sanırım Bir Mesaj qeLiyo

Bana ama 1 tane qeLdi ondan Sonra Kurbanda Serwer Kayboluyo banada Hiç Mesaj qelmiy0...

Gerekli Acılmayı Düzqün Bir şekilde Yaparsan Sevinirim...!

By-Hard

Kıdemli Üye
28 Nis 2012
2,076
0
öncelikle şunu söliyim program çok güzel ve kullanışlı sağolun. fakat şöyle basit bir problemim var;
videodakilerin aynısını yaptım video içine gizledim sonra sonuna .exe ekledim o videodan iki tane oldu biri açılıyo normal video diğeri video açılmıyor pc ye yüklü olan keylogerada ayarladım gmail i filen başlattım logları görüntüyü filen çok güzel kaydediyor fakat bu videonun içine koyduğuma tıklıyorum ondan hiç mesaj gelmiyor gmail filende doğru yazdım test yapınca geliyor fakat logları kaydetmiyor görüntü almıyor umarım sorunumu anlatabilmişimdir lütfen bi çözüm bulun. tuş vuruşları filen etkin herşey ayarlı fakat instala tıkladığımda ondan mail gelmiyor sorun o instal dediğinizde masaüstünde bi video vardı ben onun içine gizledim o oluyor sanırım ama tıkladığımda video açılmıyor sanırım kurulmuş oluyor o anda ama mail gelmiyor

Son düzenleme:

manyakhuni

Yeni üye
25 Nis 2012
47
0
peki ben yediriyorum fakat mail gelmiyor kendime denedim yani cafede oldu cok güzel ama adama yapıyom olmuyor

By-Hard

Kıdemli Üye
28 Nis 2012
2,076
0
aslınga güzelde bende şöle bi sorun oldu instalı atıyorum kendi diğer bilgisayarıma ekran görüntüsü kopyala yapıştır yaptıkları web cam den foto geliyo fakat tuş vuruşları gelmiyo tuş vuruşu etkin ama gelmiyor loglar
şimdi roc logger deniyeceğim onuda açınca hata veriyor ama yapmaya çalışıcam inş. o olur.

yldrm111

Yeni üye
29 Nis 2012
1
0
ChoqFena kardesim bir sorum olacak sana; hocam bu serveri olstururken en başta programı kurbanınıza e mail ile gönderebilirsiniz diyor yanlız surekli hotmail, gmail vs tarafından yuklenirken virüs bulundu dosya gönderilemedi tarzı uyarılar cıkıyor bu sorun için bir yöntemin yahut önerin varsa yazarmısın cok tesekkur ederim simdiden... Ha unutmadan program için teşekurler EMEĞİNE SAĞLIK...

Rmd

Yeni üye
29 Nis 2012
1
0
hata

bu programda karşı tarafta ''microsoft visual c++'' hatası geliyor : I

manyakhuni

Yeni üye
25 Nis 2012
47
0
ya bendede baska bilgisayarda indiriyorum acıyorum 1 tane log geliyor sonra daha hiç gelmiyor nasıl olcak o yaw bir yardım etseniz

mali220

Yeni üye
29 Nis 2012
1
0
kardeş antivir olmayan pc de vindows güvenlik duvarını aşamadı trojan ne iş ben mi yanlış yaptım
edit:msn den gönderemedim kabul etmedi upload sitesine atıp ordan diğer makineye indirdim ordada dediğim gibi güvenlik duvarını aşamadı

Son düzenleme:

aks99

Yeni üye
30 Nis 2012
31
0
nereye basmayacagiz anlamadim lütfen birdaha söylerseniz sevinirim.
muzik veya resim olarak nasil atacagiz msn üzerinden?

DanqeRs

Yeni üye
29 Nis 2012
29
0
Eline Sağlık Da Bişey Soracağım..
Herşeyi İyi Güzel Yaptım Da Nasıl Yedireceğiz ?
Birazck Anlatsan ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.