Ardamax keylogger 3.9 Download - Serial | MyDewiL *

Beceri

Yeni üye
24 Eyl 2012
14
0
Ardamax 3.9 kurdum ilk kurduğumda kulanıcı adı ve key ini girmemiştim daha sonra kullanıcı adı ve key ini girmeye çalıştım ama program çalışmadı deneme sürümünün bitimine.... gün kaldı diyor saat yanındada simgesini göstermiyor bu konudada yardımcı olabilecek varsa sevinirim... BUNU NASIL KALDIRIP TEKRAR YÜKLEME YAPABİLİRİM ??

22 Eyl 2012
75
0
Türkiye
dosyayı indiriyorum fakat indirilenlerden ne masaüstüne sürükleyebiliyorum nede aça biliyorum . 2 kez indirdim winrarı açmıyor ne ypmam lazım

HackerN1

Katılımcı Üye
11 Eki 2012
342
0
BAKU
Yükledim virüs girdi pc me.C/windows/system/svchost.exe yaziyor masaüstünde hiç bir şey yok burayada zaten cntrl+alt+delete/yeni görev/gözat/masaüstü/chrome ve işte burdayim yardim edin arkadaşlar lütfen

neyimwarki

Yeni üye
25 Haz 2012
18
0
slm arkadaşlar bi sorum olacak sanırım bilgisayarım hack lendi oda nasıl oldu skype te biri ile konuşuyordum bi link geldi tıkladım ve skypin sayfasına yönlendirdi giriş istedi girdim sonra ertesi gün herşeyim gitmiş bi şekilde uyandım skypimi almışlar sonrası daha acı herkim almışsa eşe dosta acaip mesajlar yazmaya başlamış telefonumu kapattım utancımdan birileri bana bunu nasıl geri alabileceğimi söylerse çok sevinirim ve birde bu hackten nasıl kurtulurum bilgisayarımı geçmişe döndürsem işe yararmı ? şimdiden teşekkürler :)

persona10

Yeni üye
31 Eki 2012
8
0
programa server gömülmüş mü arkadaşlar acaba, kontrol edeniniz var mı? server gömülmüş ise temizliği nasıl yapabilirim acaba?

Ssc06

Katılımcı Üye
17 Ocak 2012
362
0
Ankara
DostumSen Napmışsın :d Kaçgündür İşyerinde goruyordum setup vs kim kurcak diye ugrasmıyordum demın yaptım Manyak Bişey Bu... Gördüğüm En iyi Keylogerlardan Biri Eline Sağlık + Teşekkür

Ssc06

Katılımcı Üye
17 Ocak 2012
362
0
Ankara
server gömülü olup olmadığını anlayabildin mi dostum acaba ;)

Yok Şuan İçin Temiz Geldi Bana. başlat > Cmd aç MSconfig Yaz Enterla Başlatma Bölümüne gir Oraya bak Bilinmeyen Exe. Gelmişmi Diye. Başlangıça Bişey Atmadı + Regeditede Baktım Bişey Bulamadım Ben... Yanlız Hazırladığım Exeyi Daha Kimseye Atamadım :d Log Gelmedi Hiç...Bi kaç Yere Upload Ettimde Ondada Adamların Antisi Yakaladı Galliba :D

marlborotouch06

Yeni üye
31 Eki 2012
15
0
Merhaba öncelikle program için çok teşekkür ederim. Bu programı kendi bilgisayarıma değil direk eşimin bilgisayarına kurdum. server falan oluşturmadım yani. Ben eşimin bilgisayarında gezerken yazdıklarım da mailime geldi. Bununla ilgili birkaç sorum olacak,

* Bütün gizlilik kutucuklarını işaretledim, ne masaüstünde, ne start menüsünde, ne program ekle kaldırda, ne görev çubuğunda hiçbir yerde görünmüyor program. Kayıt numarasını da girdim. Ben açmadığım sürece eşimin bilgisayarında aniden ortaya çıkma gibi bir durumu olamaz di mi? Ona görünmez yani?
* Kayıt numarasını girdiğimiz halde neden hala programa sağ tıklayınca satın al ile kayıt numarası gir yazıları kalıyor?

Sorularıma cevap verirseniz çok sevinirim. Teşekkürler...

MyDewiL

Yeni üye
24 Haz 2012
10
0
Uzan zamanldır girmiyorum yazın yüklemiştim :)
Arkadaşlar kesinlikle güvenlidir .

fat64

Yeni üye
12 Ara 2010
5
0
windows belirtilen aygıta,yola ulaşamdı. izniniz yok gibisinden bişey diyor ?

yigitcan575

Katılımcı Üye
1 Kas 2012
265
0
kardeşim bu tehlikeli bi dosya dedi ve direk kaldırdı daha düzgün bi program ya da bu programda herhangi bir virüs ya da problem varmı?fat64 hatayı bende de verdi ayrıca

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.