Ardamax Keylogger 5.2 TR Full + Serial + Patch

alperxgxx

Üye
30 Eyl 2012
57
0
oluşturduğumuz serverı işletmek için rat kullanımındaki gibi port açıp noip almak gerekiyormu

MeRt-KinG

Uzman üye
7 Ocak 2013
1,720
1
TurkTeam
Ardamax Kullandım pek hoşlanmadım bir yerlere girerken çalışmayı durdurdu hatası veriyordu

Bu mesajdan sonra tuğgeneral oldum artık :D

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
oluşturduğumuz serverı işletmek için rat kullanımındaki gibi port açıp noip almak gerekiyormu

yok gerek yok o porta ellemeyin zaten o e-posta göndermesi için gerekli port ve o port açık olur.

Ardamax Kullandım pek hoşlanmadım bir yerlere girerken çalışmayı durdurdu hatası veriyordu

Bu mesajdan sonra tuğgeneral oldum artık :D

rogram windows xpde ve 7 de sağlam çalışıyor bizzat denedim.

5 gundur rar sifresi bekliyorum

konuyu baştan sona ayrıntılı okursa rar şifresini bulabilirsin :)

meami21

Katılımcı Üye
26 Eyl 2013
850
26
Eskişehir
godmasar kardeş ben açtım kendi bilgisayarımda kurum bi log açtım sonra pcmde 1. log geldi devamı gelmedi ?

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
var antivirüs esetnod32 var ama bildiğimden dolayı antivirüsü 1 saatliğine kapattım
hemen kurdum keyloggeri açtım ilki geldi gerisi gelmedi

e-posta gönderme sıklığı 1 saatse 1 saat sonra antivirüsün etkin oldu virüsü buldu sildi.

1 saaatten az olsa bile virüs sağlıklı göndermek için bekletiyo logları tuttu bekletirken antivirüs çalıştı buldu ve virüsü sildi ama loglar pcde kayıtlıdır.

STALKER TR

Yeni üye
1 Kas 2013
5
0
Teşekkürler kardeşim fakat antivirus sorununa bir çözüm bulmalıyım logları sorunsuz mailimde gormek istiyorum umarım vardır ogle bişey araştırır bulurum

sancak16

Yeni üye
6 Ocak 2013
24
0
Güzel Paylasım fakat bu kadar ugrascagına video koysaydin daha anlatımlı ve açık olurdu ama genede guzel paylasım yapmışsın kardesim tesekkurler...CcCc

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.