Ardamax Keylogger 5.2 TR Full + Serial + Patch

company

Yeni üye
19 Haz 2013
6
0
metin belgesinde ki bilgiler yanlış dio olmuo yardım edebiirmisin patch de doğru 6 kere baştan yaptım :RpS_cursing:

abcvyo

Yeni üye
21 Haz 2013
41
0
Bursa
Kardeşim program harika çok işime yaradı ellerin dert görmesin :) arkadaşlar birde (g mail) adresi verin msn kısmına. Bende bir sorun var . Programı sildim bi arayine kurdum karşı tarafa gönderdiM bilgiler artık gelmiyor neden olabilir? BİRDE BİNM YAPTIKLARIMDA MSN ME GELİYO :D BUNU NASIL İPTAL EDEBİLRİM :) PC TARATTIM YİNE GEMEYE DEVAM EDİYO :D

ali0695

Yeni üye
23 Haz 2013
1
0
arkadaşlar sadece ekran görüntüsü gönderiyor mailime. Klavye girdilerini nasıl görebilirim ?

hackdg

Yeni üye
23 Haz 2013
2
0
çalışmıyor

malesefkı çalışmıyor herşeyı yapıyorum tam surum gecmıyor trıal kapul etmıyor intenet sayfasına atıyor

QuEtZaLCoatLuS

Yeni üye
23 Haz 2013
2
0
ya merak ettiğim bir iki şey var... mesela ben keylogger ı birinin bilgisayarina nasıl yükleyecem.. Ve IP adresim bulunur mu araştırılırsa ? bulunabiliyorsa bunu nasıl engelleyebilirim... benim ki sadece FAZLA MERAK :D

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
port açmak gerekiyormu

port açmak gerekmez.

kardeş senin şu patch ve registration key ölmüş :(

hepsi sağlam senin mesajından sona bide teşekkür mesajı geliyo nasıl olmuş anlayamadım doğrusu. patch yaparken sağ alttaki simgelere dikkatli bak ardamax keylogger açıksa kapat işareti sari üçgen bişey illuminati işareti gibi bişey onu sağ tıkla çıkış yap patchle serial keyini öyle gir.

metin belgesinde ki bilgiler yanlış dio olmuo yardım edebiirmisin patch de doğru 6 kere baştan yaptım :RpS_cursing:

programı (ardamax keyloggerı) kapatmadan istesen 100 defa patchlemeyi dene işe yaramaz program kapat sağ alttan üçgen işareti sağ tıkla çıkış yap tekrar patchle ve seriallerini gir patchlemeden serial girmeyi deneme kabul etmez.

Kardeşim program harika çok işime yaradı ellerin dert görmesin :) arkadaşlar birde (g mail) adresi verin msn kısmına. Bende bir sorun var . Programı sildim bi ara yine kurdum karşı tarafa gönderdiM bilgiler artık gelmiyor neden olabilir? BİRDE BİNM YAPTIKLARIMDA MSN ME GELİYO :D BUNU NASIL İPTAL EDEBİLRİM :) PC TARATTIM YİNE GEMEYE DEVAM EDİYO :D

karşı pcnin açtığından emin misin? mesela w7 de kendi antivirüs programı var o buluyor bu virüsü ve siliyor daha log göndermeden çünkü şahir oldum buna dikkat et. 2nci olarak hangi antivirüsle tarattın? avg ınternet security 2013 deneme sürümünü indir kur internette serial keyleri var onlardan birini yaz full yap programı genellikle 2018e kadar lisannslı oluyo onla tarat bide.

arkadaşlar sadece ekran görüntüsü gönderiyor mailime. Klavye girdilerini nasıl görebilirim ?

o gelecek logların geldiği ekranda klavyeyi kapatmadığına dikkat et ama gende gelmiyosa karşı pcdeki antivir e-mailleri kontrol ediyosa klavye logunu engelliyo olabilir.

malesefkı çalışmıyor herşeyı yapıyorum tam surum gecmıyor trıal kapul etmıyor intenet sayfasına atıyor

programı kapat patchi programın kurulduğu yere at patchle öyle dene seriali patchlemeden serial girmeye açlışma kabul etmez.

ya merak ettiğim bir iki şey var... mesela ben keylogger ı birinin bilgisayarina nasıl yükleyecem.. Ve IP adresim bulunur mu araştırılırsa ? bulunabiliyorsa bunu nasıl engelleyebilirim... benim ki sadece FAZLA MERAK :D

ona oyun hilesi de dün okulda gördüğümüz konuyla ilgili program buldum/yazdım de yolla açsın ama antivirini devre dışı bıraktırtmanın yolunu bul. 2.nci olarak ıp adresin bulunma ihtimali var yani gmaile girdiğinde sağ altta girşleri gösteren bi link var tılayınca hang protokolden girdiği ve ip adresi görünür loglar smtp prokolünden gelyio ve ip adresi yazıyo orda o kurbanın ipsi http yazanların senin girdiklerin eğer şifreyi senden başksı bilmiyosa onun sağında da senin ip adresin yazar.

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul

OturanAyi

Yeni üye
26 Haz 2013
3
0
Bilader virüs totalde virüs yok diyor ama inmeye kalmadan virüs buldu kspersky e hemen sildi ne yapsam etkisizleştirip indirsemmi yoksa indirmiyimmi beyler?

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
Bilader virüs totalde virüs yok diyor ama inmeye kalmadan virüs buldu kspersky e hemen sildi ne yapsam etkisizleştirip indirsemmi yoksa indirmiyimmi beyler?

dediğim gibi dosyalar olduğu gibi cyber-warrior'dan alıntı. konuyu açtığım zaman tarattım gördüğün gibi hiç virüs bulmadı demekki içinde virüs varmış ama ben hala kullanıyorum bi zararınıda görmedim pcde kasma falan yok. ister indir ister indirme orası sana kalmış istersen sanal pcnde yap virüsü istersen sandboxieyle aç.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.