Ardamax Keylogger 5.2 TR Full + Serial + Patch

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
demek istediğim dosya birleştirme alayında .png uzantılı bi dosya seçtim ama son olarak bi ınstall.exe dosyası çıktı ama .png uzantışı dosyada boyuntunda değişme olmadı. resmin içine gömülle bilirmi? yani oo resmi mi göndermem lazım. bi sorum daha olcak mailler kaç dk bir geliyor :RpS_laugh:

resimle bileştirine boyutu mblara gelir ve uzantısı .exe dışında bişey olursa virüs çalışmaz mutlaka .exe executable file (çalıştırılabilir dosya) olması gerek loglar senin ayarladığın sürede gelir.

Mikro keylogger da çok iyi çalışıyor.

o zaman onu kullan

Kolay Gelsin Abi Ben Bu İşlere Yeni Başladım Facebook Çalmada Falan Kullanılabilirmi

o senin yeteneğine kalmış

CoderKesh

Üye
16 Nis 2013
104
0
Mail olarak hiçbirşey gelmiyor, ya ben yapamadım ilk olan yere mail adresimi yazdım 2. yerede mail adresimi,3 yerede mail şifremi yazdım gelmedi fakat kendisi bi install.exe olusturdu kendim deneme olarak girdim kaydediyor logları

transfor

Yeni üye
13 Tem 2013
4
0
2 linkten ayrı ayrı indirdim virüs var ve engelliyor. Virüs programını dev dışı mı yapmalıyım?

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
Mail olarak hiçbirşey gelmiyor, ya ben yapamadım ilk olan yere mail adresimi yazdım 2. yerede mail adresimi,3 yerede mail şifremi yazdım gelmedi fakat kendisi bi install.exe olusturdu kendim deneme olarak girdim kaydediyor logları

sen resimlerde anlatılanların aynısını yap başka hiçbir ayarına dokunma o ensonda çıkan Install.exe yi de adam atıcaksın o virüs oluyor onu kendin açmıcaksın.

2 linkten ayrı ayrı indirdim virüs var ve engelliyor. Virüs programını dev dışı mı yapmalıyım?

evet antivirüsünü devre dışı bırak.

view log diyorum saçma sapan bir sorun veriyor

wiev log sendeki bilgisayrında tuttuğu logları gösterir onla senin bi âlâkân yok.

fixblue

Yeni üye
19 Eki 2007
6
0
kardeşim öncelikle ellerine emeğine sağlık. Ancak bu key çalışmıyor. bi yardımcı olabilirsen sevinirim..

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
kardeşim öncelikle ellerine emeğine sağlık. Ancak bu key çalışmıyor. bi yardımcı olabilirsen sevinirim..

patch işlemini yapmayıp atlamanın bi sonucu bu. patch işlemini ben oşuna keyfimden yapmıyorum orda gerek olasmaydı zaten yapmazdım resimleri çekmklede uğraşmazdım boşuna yapmıyorum. yapmamın bi sebebi var

fixblue

Yeni üye
19 Eki 2007
6
0
patch işlemini yapmayıp atlamanın bi sonucu bu. patch işlemini ben oşuna keyfimden yapmıyorum orda gerek olasmaydı zaten yapmazdım resimleri çekmklede uğraşmazdım boşuna yapmıyorum. yapmamın bi sebebi var

tamam kardeşim hallettim. kendi bilgisayarımda denedim loglarda geliyor sıkıntı yok fakat;
Ben bunu bi foto ile birleştirdim senin program ile. En son install çıktığında kuruyorum fotoyu çıkartıyor meydana. Şimdi ben o fotoyu göndersem olmuyormu? Demişsin biyerde o zaman çalışmaz exe olması lazım diye. Peki ozaman neden fotoyla birleştiriyoruzki? exe göndersek kıllanır hem..?

Birde benim pc den nasıl silebilirim kurduğumu :D

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
tamam kardeşim hallettim. kendi bilgisayarımda denedim loglarda geliyor sıkıntı yok fakat;
Ben bunu bi foto ile birleştirdim senin program ile. En son install çıktığında kuruyorum fotoyu çıkartıyor meydana. Şimdi ben o fotoyu göndersem olmuyormu? Demişsin biyerde o zaman çalışmaz exe olması lazım diye. Peki ozaman neden fotoyla birleştiriyoruzki? exe göndersek kıllanır hem..?

Birde benim pc den nasıl silebilirim kurduğumu :D

virüsün çalışabilmesi için *.exe olması şart *.exe olmasssa çalışmaz zaten. fotoğrafla birleştiğinde uzantısı .jpg olan bi keylogger bulursan banada söyle. adam biraz kıllanır tabi de bi kaç fotoğrafı birleştirdim o yüzden öyle falan de. kendi bilgisayarına kurmana gewlirsek bi antivirüsle taratman yeterlidir hemen bulur siler zaten.

fixblue

Yeni üye
19 Eki 2007
6
0
hocam ben gönderdim 1 kez loglaar geldi bidaha ses seda yok. sordum silmemişte. bu virüslü filanda demedi.???

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.