Ares Lite Edition 2.0.9

GeNeRaL-33

Uzman üye
19 Tem 2007
1,365
37
255.244.233.1

Popüler dosya paylaşım programlarından biri olan Ares, mp3, program, döküman vb. aramanızı ve bunları bilgisayarınıza download etmenizi sağlar. Programın Türkçe dil desteği de bulunmaktadır.

Programı Türkçe olarak kullanabilmek için kurup çalıştırdıktan sonra Control Panel > General bölümündeki dil seçenekleri arasından "Turkish"i seçin.

https://tik.lat/kSaf7

pisko75

Yeni üye
25 Ara 2007
1
0
kardes sagolasın emegıne saglık. bısey sorcam sana ares programında vırus bulasması kolay oluyor dıyorlar ne kadar dogru acaba??

tuzbuz

Üye
6 Tem 2007
58
0
bence baya dogru eskiden bi ara kullanıyordum sohbbet odaları filan vardı birine girdigimde adamlar tum benim bilg. daki dosyaların adlarını soylemişti baktım dosyalar paylaşıma acık filan da degil acayip bi durum tabi .. ama muzik filan indirmek icin ii program .. limewire daha popiler ben onu kullanıyom..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.