Arka planda download yapan virüs

ceyhun5

Üye
17 Ocak 2016
60
0
aydın
Arkadaşlar antivirüs kullanmam kendisi virüstür ben elle silerim diyenlerdenim ama bilgisayarımda bir virüs var sanırım arkaplanda download yapıyor amacı neyse yada diskmi dolduruyormu napiyor gizli kairosmudur nedir anlamadm telefonumu modem yaptım hiçbişey açık deil kesinlikle ctrl alt del dede gözükmüyorm 15 dk içinde 1gb paket bitti kafayı yiycem dedim bunu combofix çözer ama Windows10a uyumlu deilmiş bu virüs nereye yer etmiş olabilir yada hangi yazılımı önerirsiniz aylardır internetim çok yavaş demekki bundanmış format atmak istemiyorum ne yapabilirim arkadaşlar

faucheuse

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
781
3
İstersen HİTMAN PRO diye program var onla bir taratabilirsin belki onda gözükür

ceyhun5

Üye
17 Ocak 2016
60
0
aydın
çoğu tarama programı Windows 10 a uyumlu deil hitmani deniyorum norton pc yavaşlatır reis indirip tarama yapıp silsem acaba işe yararmı görev yöneticisinde gözükmeyen download yapan virüs ilk defa karşılaşıyorum ve bu nedir bilen yokmu arkadaşlar ne indiriyor yani 15dk da 1 gb nereye iniyor anlamadm gitti

Mulfucer

Üye
15 May 2016
213
0
"Virüs programı virüstür." onu nereden çıkarttın ki.
Zaten bir virüsün aşısıda o virüsten yapılmaktadır virüs başka vücüttaki kendisiyle savaşır ve böylelikle aşı olmuş olur.

Virüs programları çok iyi şeylerdir eğer çok sıkı bir koruma istersen Kasper Sky
Biraz ortalama olsun dersen sanırım Norton gibi şeyler uygundur.

ceyhun5

Üye
17 Ocak 2016
60
0
aydın
arkadaşlar format attım ama yinede düzelmedi sanırım bu bi virüs deil çünkü görev yöneticisinde windows işlemleri bölmünde Hizmet Ana Bilgisayarı: Yerel Sistem Adında bi işlem saniyede 10mb üstü netimi yiyor ve sürekli indirdiği her neyse harddiskimde oynama olmuyor eğer bu bi virüsse format attım geçmedi ve exe si system32 nin içinde bunu nasıl durdurabilirim bile birileri varmıdır yada windows 10 kullanan herkezdemi var bu sorun olamaz çünkü ramim ve diskimide zorluyor baya kafayı yemek üzereyim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.