Arkadaşıma asyncratı attım çalışmadı

Klaxxon

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
774
783
Bu tür işlemlerde iletişim kurabilmek için port açman gerekir modem arayüzüne eğer modem arayüzüne port açmak istemiyosan ngrok kullanabilirsin ngrok kalıcı bir bağlantı sağlamaz ama genede işini görür eğer modem arayüzüne port açmak istemeyip ngrok kullanmak istersen bi video bırakıcam işini görür 😊
İyi Forumlar Dilerim 😊

cXoder

Üye
11 Ağu 2018
54
21
Kendi modemin üzerinden port açtığında çalışmadıysa statik ip kullanmıyorsun demek oluyor bunun için kullandığın internet sağlayıcısını arayıp kendine statik ip adresi ayrılmasını istemelisin bunun ücreti 15 ile 40TL (Aylık) olarak hatırlıyorum firmaya göre değişiklik gösterecektir.

Mayfather

Üye
3 Şub 2022
54
8
Kendi modemin üzerinden port açtığında çalışmadıysa statik ip kullanmıyorsun demek oluyor bunun için kullandığın internet sağlayıcısını arayıp kendine statik ip adresi ayrılmasını istemelisin bunun ücreti 15 ile 40TL (Aylık) olarak hatırlıyorum firmaya göre değişiklik gösterecektir.
modemden port nasıl açıyoruz

Bu tür işlemlerde iletişim kurabilmek için port açman gerekir modem arayüzüne eğer modem arayüzüne port açmak istemiyosan ngrok kullanabilirsin ngrok kalıcı bir bağlantı sağlamaz ama genede işini görür eğer modem arayüzüne port açmak istemeyip ngrok kullanmak istersen bi video bırakıcam işini görür 😊
İyi Forumlar Dilerim 😊
ngrok localhost denedim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.