Arkadaşıma Bir Ceza Vermek İstiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baryon

Uzman üye
7 Eyl 2008
1,685
0
Selam arkadaşlar ben size dün arkadaşımın pc sine format atmam gerektiğini ama bunu zorla yaptığımı sölemiştim çocuk şimdi çağırıyor beni ben diyorum ki bunun pc sine format attıktan sonra pc sine keylloger koyuyım ama onuda tam ayrıntılı bilmiyorum keyloggerı ilk kendi bilgisayarıma yükleyip sonra onun bilgisayarına nasıl yükliyecem acaba.Birde bu ******n bilgisayarına prorat tarzında birşey koymak istiyorum yani ******n bilgisayarında ne yaptığını bilmek istiyorum nerelere giriyor hatta istediğimde bilgisayarına komut bile vermek istiyorum :) web cam açmasını vs ama ondan gizli.Çocuğun bilgisayarı benim evden 5 - 6 km uzak yani ağ kablosu vs yok birbirinden bağımsız iki pc lütfen bana bu 2 sinin linkini ve ayrıntılı bir şekilde anlatımısınız teşekürler.Mesela keyllogerı ben kendi pcme kuruyorum ama hangi klasörlerini o çocuğa göndereceğmi bilmiyorum.SAygılar.

baryon

Uzman üye
7 Eyl 2008
1,685
0
ne biliyorsun ki ? çocuk bana neler diyor biliyonmu bi keresin de telefonmu gasp etti zar zor aldım. Şimdi de gelmiş gel yap lan bilgisayarı diyor bana mecburmuyum para vermiyor birşey yapmıyor lütfen yardım ediniz.

baryon

Uzman üye
7 Eyl 2008
1,685
0
arkadaşlar lütfen hemen söyleyin gitcem karşı bilgisayarı izleyip kontrol edebileceğim bir program kolay ne var ?

v3nomtR

Kıdemli Üye
23 Şub 2010
2,688
0
İstanbul
bende orjinal prorot vaR bana güveniRsen sana upLoadLaRım...ama içinde üç tane tRojan vaR ama sana zaRaR veRmez bide türkçe kuLLanma klavuzuda vaR ??..

baryon

Uzman üye
7 Eyl 2008
1,685
0
bende orjinal prorot vaR bana güveniRsen sana upLoadLaRım...ama içinde üç tane tRojan vaR ama sana zaRaR veRmez bide türkçe kuLLanma klavuzuda vaR ??..

tabi olur kardeş.:) Arkadaşlar gittim format attım tam bir eziyet paso pc si hatta verdi program cd si bile yoktu öğlen 4 de gittim 9 da anca çıktım ondada yarım yamalak yapabilim hiç pc den kalkmadım ona ceza verceğime bana ceza oldu :S nese yinede konuyu fazla uzatmaya gerek yok teşekürler yardımlarınız için herkeze rep benden çaylar şirketendir.:p :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.