Arkadaşımı İkna etmek için

CsoD

Katılımcı Üye
18 Ağu 2021
264
112
THT FORUM
Selamın Aleyküm forum sakinleri , başlık biraz değişik olabilir ama cidden öyle bir arkadaşım VDS e para ödemek istemiyor kendi bilgisayarının internet hızı ise şöyle ;

Ping ms : 128

Download Mbps : 20.98

Upload Mbps : 4.88

bilgisayarında 8 gb ram var 16 ya yükseltecek DDOS için diyor yeter mi diyor ? ben dedim daha yüksek olması lazım dedim ama dinlemiyor ? birde siz cevap verinde sizin cevaplarınızı da göstereyim..

Hasqer

Uzman üye
27 Haz 2016
1,197
7
Selamın Aleyküm forum sakinleri , başlık biraz değişik olabilir ama cidden öyle bir arkadaşım VDS e para ödemek istemiyor kendi bilgisayarının internet hızı ise şöyle ;

Ping ms : 128

Download Mbps : 20.98

Upload Mbps : 4.88

bilgisayarında 8 gb ram var 16 ya yükseltecek DDOS için diyor yeter mi diyor ? ben dedim daha yüksek olması lazım dedim ama dinlemiyor ? birde siz cevap verinde sizin cevaplarınızı da göstereyim..
DDoS toplu saldırı için, DoS atıyor arkadaşın. Ayrıca Download değil Upload kullanılıyor.
5 Upload ile bir şey yapamaz anca kendine vurur. DoS atarken kendi giremiyor diye kimsenin giremediğini zanneder zamanında çok konuşuldu bunlar. :) Sitenin çöküp çökmediğini sorgulayabileceği siteler var oralardan kontrol etsin, kendi bakıp giriyor mu girmiyor mu diye denemesinin mantığı yok.

Bilgisayarının özelliklerinin önemi yok Upload hızı yüksek olması yeterli DoS için.

Yeter yetmez olayı değil bu, eğer leş bir interneti olan bir yere saldıracaksa belki yeter.
Orta halli bir internete sahip sunucuya hiçbir şey yapamaz.

CsoD

Katılımcı Üye
18 Ağu 2021
264
112
THT FORUM
DDoS toplu saldırı için, DoS atıyor arkadaşın. Ayrıca Download değil Upload kullanılıyor.
5 Upload ile bir şey yapamaz anca kendine vurur. DoS atarken kendi giremiyor diye kimsenin giremediğini zanneder zamanında çok konuşuldu bunlar. :) Sitenin çöküp çökmediğini sorgulayabileceği siteler var oralardan kontrol etsin, kendi bakıp giriyor mu girmiyor mu diye denemesinin mantığı yok.

Bilgisayarının özelliklerinin önemi yok Upload hızı yüksek olması yeterli DoS için.

Yeter yetmez olayı değil bu, eğer leş bir interneti olan bir yere saldıracaksa belki yeter.
Orta halli bir internete sahip sunucuya hiçbir şey yapamaz.
Okuttum şimdi anca anladı , teşekkür ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.