arkadaşımın anlattıgı olay

SeyhaNK

Üye
25 Mar 2018
64
0
Ankara
bir gün uyurken gecenin kaçı bilmem kucakladılar beni aldılar götürüyorlar beni alırken annemi babamı görüyorum evde baska kimse yok ellerine almıs götürüyorlar ama yukarı bakamıyorum korkuyorum ne oldugunu bilmiyorum dua ettim dua ettim sonra yatagıma geri dönmüş gibi oldum. Bir de annem namaz kılarken hiç küfür bilmem cok ağır bir küfür ettim içimden o an böyle vıyyyyyyyyyy diye agır bir ses geldi ve ben böyle bir ateş halkasının içinde aşagı düşer oldum 2 tane de degişik mahlukla anlık oldu fena hissettim

15 Mar 2018
230
0
VATAN TOPRAK
vayb eeee

Olabılır allah tan baska ılah yoktur

eline sağlık

iyi Forumlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

BARB4R0S

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
662
0
of Darkness.
bir gün uyurken gecenin kaçı bilmem kucakladılar beni aldılar götürüyorlar beni alırken annemi babamı görüyorum evde baska kimse yok ellerine almıs götürüyorlar ama yukarı bakamıyorum korkuyorum ne oldugunu bilmiyorum dua ettim dua ettim sonra yatagıma geri dönmüş gibi oldum. Bir de annem namaz kılarken hiç küfür bilmem cok ağır bir küfür ettim içimden o an böyle vıyyyyyyyyyy diye agır bir ses geldi ve ben böyle bir ateş halkasının içinde aşagı düşer oldum 2 tane de degişik mahlukla anlık oldu fena hissettim

Halüsinasyon görmüş'tür.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.