arkadaşın telefonuna sızma

haydaa_

Yeni üye
9 Ağu 2022
26
5
öncelikle merhaba gene ben :d arkadaşım son zamanlarda benden bişi saklıo ama ne olduğunu bilmiyorum bunu öğrenmek içinde arkadaşımın telefonuna sızmak istiyorum nereye girdiğini kimle konuştuğunu yani kısacası telefonunun ekranını nereye girerse bana yansısın bunu yapmanın yolu varmı? varsa nasıl ve hangi platform dan yapılır bu işlerde yeniyim yardımcı olursanız sevinirim

Hayzadxx

Katılımcı Üye
27 Haz 2022
400
112
öncelikle merhaba gene ben :d arkadaşım son zamanlarda benden bişi saklıo ama ne olduğunu bilmiyorum bunu öğrenmek içinde arkadaşımın telefonuna sızmak istiyorum nereye girdiğini kimle konuştuğunu yani kısacası telefonunun ekranını nereye girerse bana yansısın bunu yapmanın yolu varmı? varsa nasıl ve hangi platform dan yapılır bu işlerde yeniyim yardımcı olursanız sevinirim
Metasploit den bi trojan hazırla sonra karşı tarafa at açtığında cihaza erişimin sağlanacak tir fakat ekran fln göremezsin fakat ses kaydedebilirsiniz foto çekebilirsiniz ve daha fazlası klavye erişim bile sağlanabilir

QuadraT.

Yeni üye
17 May 2022
8
1
Hocam metasploitten vs. trojan oluşturabilirsiniz ancak antivirüslerin yakalaması için şifreleme yapmanız gerekiyor oda biraz zor iş. Eğer güzel bi şekilde yaparsanız keylogger, ekran izleme, ss alma, dosyaları mesajları vs. çalabilirsiniz.

Edit: Tabii ki bunu yapmanız yasal değildir ve türk ceza kanununa göre suçtur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.