Arkadaşına Virüs Şakası :D | Ozikoydu

Ozikoydu

Üye
27 Mar 2016
208
0
İstanbul
Ağlatan Virüs Şakası Yapımı :D | Ozikoydu

"Cümleten SelamunAleyküm THT Ailesi"​

Size Çok kıyak bir taktik ile arkadaşlarınızı korkudan ağlatıcak kolay bir virüs programı yapmayı göstericem :D

öncelikle bu bir virüs değil bunu açığa kavuşturalım bilmeyenler virüs diyip boşuna korkmasın peşin peşin söylüyorum ayrıca hiçbir sorumluluğu üstlenmem arkadaşın haklı olarak dövebilir örneğin :twist:mml:yo

1.ŞAKA YAPILIŞI :
1-Masaüstüne giriyoruz, sağ tıklayıp yeni diyoruz ve Not Defteri açıyoruz..
2-Şu Kodu ben uzunca anlatmamak için size veriyorum
Kod:
do
Msgbox "MESAJINI BURAYA YAZ" , vbCritical , "BAŞLIĞINI BURAYA YAZ"
loop
3- Farklı Kaydet diyip masaüstüne kaydediyoruz fakat .txt uzantısı .vbs yapıyoruz asıl olay burada !!!
4-Kodun başındaki do ve sonundaki loop yazısını eklemezseniz kurban programı kapatmak isterse kapatabilir :)

MpOkE6.png

5-Hain olun ve o kodları çıkarmayın kalsın ama kapatmayı göstericem ki mala bağlamasın sonra :D :D

21DZv0.png

6- Sanırım Bu 1. Şaka Bu Kadar :dasdasdas

2.ŞAKA YAPILIŞI :
1-Masaüstüne gelip sağ tıklıyoruz ve yeni dedikten sonra kısayol oluşturuyora basıyoruz..
2-Açılan pencereye
Kod:
shutdown -s -t 120 -c "YAZMAK İSTEDİĞİNİZ MESAJ"
yazalım ve klasörü oluşturuyoruz..
3-Bu diğerinden daha korkunç çünkü pc kapanıcak sanırım 120 saniye yani 2 dk içinde :twist

57ZYoA.png

4-Bu PC kapanmadan önce nasıl durdurulur dersek size şöyle görsel olarak açıklıyım :mml

windows arama yerine cmd yazıp enterlayın.. açılan ekrana shutdown -a yazın
nMXrO5.png

işte bu kadar yardımcı oluruk yorumlardaki arkadaşlarıma sizleri seviyorum bol bol arkadaş trolleyin :trl :trl :trl

Kod:
NOT: BENİM YAPTIKLARIMI İNDİRİN İNCELEYİN DERİM PİŞMAN OLMAZSINIZ
UĞRAŞTIM VE GERÇEKTEN İYİ OLDU UĞRAŞTIĞIM YANLARI KURBAN KİŞİNİN;
YEMESİ İÇİN GÖRSEL ALDATMA VE KANITLAR VAR SAFSA RAHAT YERR :D 
 ONLARDAN DA Bİ SS VERİYİM BARİ <3 :D

WkNYyL.png

PkyMdQ.png

PkyMm5.png

PayPal_Hack_Money.zip
LoL_Kalici_Kostum_Hack.zip

Virüs total LoL Kostüm için olanı
Virüs total PayPal Hack için olanı

Son düzenleme:

Emrhc9

Katılımcı Üye
22 Nis 2016
465
0
link kısaltmak yasak ! kaldır hemen link.tl'yi

ve virüstotaldede zipi taratmışşın normal dosyayı tarat

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.