Arkadaslar 1 Ayim Var Yardimci Olurmusunuz?

1nd3p3nd3nt

Yeni üye
6 Ocak 2016
1
0
Ankara
Arkadaslar Nasip Olursa 1 Ay Sonra Askere Gidiyorum Derin Mevzuular Canımı Sıkıyor Sevdigim Insan Sanki Benden Birseyler Saklıyor Siteye Yeni Kayit Oldum Hack Nack Hicbirsey Bilmiyorum Sevdigim Insanin Mesajlarini Nasil Okuyabilirim Facebook Whatsapp ... Lutfen Yardimci Olurmusunuz Askerde Kafayi Yerim Yoksa

Ali Han

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
705
2
Sucker burn ile facebook hesabini cslabilirsiniz.Gerekli açıklamslar ve videolar internette mevcut bulunmskts.Eger medaj idinizr yaradiysa sağ altta teşekkür butonuna basabilirsiniz.

cankira

Katılımcı Üye
25 Ağu 2010
264
0
Kardeşim 2 yıldır askeri ortamdayım. Her türlüsünü gördüm. Askerlik yaparken çoğu kız askeri beklemez bilesin. Güvenemiyorum diyorsan hayırlısı ayrılmaktadır. Hiç hack gibi yöntemlere başvurma eğer güveniyorsan ne olduğunu sor. Güvenmiyorsan uzatma.

ESAsinan

Yeni üye
25 Ara 2015
29
0
Yalova
Arkadaslar Nasip Olursa 1 Ay Sonra Askere Gidiyorum Derin Mevzuular Canımı Sıkıyor Sevdigim Insan Sanki Benden Birseyler Saklıyor Siteye Yeni Kayit Oldum Hack Nack Hicbirsey Bilmiyorum Sevdigim Insanin Mesajlarini Nasil Okuyabilirim Facebook Whatsapp ... Lutfen Yardimci Olurmusunuz Askerde Kafayi Yerim Yoksa

android tel kullanıyorsa suraya bir göz at

http://www.turkhackteam.org/google-...kinlarinizin-telefonunu-uzaktan-dinleyin.html

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.