Arkadaslar 1 senedır bu sorunu çözemedim sizlerden yardım ıstıyorum :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
12 Haz 2010
67
0
arkdaslar kısaca resım koydum lutfen 1 senedır bunla urasıyorum tam oyuna gırıyorum knıhgt olsun cs olsun onlıne oyunlada yanı kısaca görüntü sürücü yanıt vermeyi kesdi veya bu durumdan basarıyla kurtuldu sıstem bılgılerımı ss ıle koydum sızlerden yarım beklıyorum pc yenıde 2 senelık fazla programda yok buda ozellıkler :

˙·٠٠•●●●● ●● ●● Türk Hack Team 'DOSTLARI' Fun Clup ●● ●● ●● ●●•٠٠·

Dogru Dan Ayrilma Kuraldan Uzak Durma...

Konu Acmadan Forum Kurallarımızı Okuyun Ins Beni Oku <---------------tikla

Basörtüsü Bir Hayat Durusu Bir Inanc Meselesi
Tikla

Kırık Ve Reklam İçeren Linkler İçin Konu İhbar Butonunu Kullanın Lütfen

Selam Ve Dua Ile Kalin

Son düzenleme:
12 Haz 2010
67
0
evet butun oyunlarda yapıyor cs harıc csyıde cok ısınınca yapıyor degıstırdım sımdı kaldır bu kez oyle demıyor 10 dk sonra donuyor dırek res atıyor

1 Ağu 2010
169
0
arkadasım ekran kartın kaldırmasılazım baskabir ekran kartı tak dene on dada aynı pıroplem olursa xp veya win 7 kullan çünkü vista dada böyle sorun lar oluyor

baryon

Uzman üye
7 Eyl 2008
1,685
0
tam emin değilim ama vista kullandığın için ola bilir yeni çıkan işletim sistemlerinde pek oyun oynanmıyor hatta veriyor xp kurmayı dene olmasa ekran kartı fln al arkadaşından dene :)

12 Haz 2010
67
0
arkadaslar pcye fortmat atmadan yanı ıcınde onemlı resımler felan var flash bellek olmadıgı ıcın sılınır dıye soz konusu yapıyorum acaba xp ye gecırsem yanı sılınırmı sıze xp ye cevırme programı vartmı ben tam anlamıyorumda tskler gınede bakmanız yeterlı saolun

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
# ekran kartınızın GPU'su üzerindeki termal macun kurumuş olabilir. termal macun olarak grafik işlemciyi termal macunlayınız.

#program ekle kaldırdan görünüyorsa directx i kaldırıp güncel directx kurarak oyunu tekrar deneyin

# ekran kartınızın güncel driverini indirerek tekrar kurmayı deneyin.

# netframework kurunuz

ByWanly

Üye
13 Haz 2010
235
0
TürkHackTeamCity
Kardeş senin pc ye büyük ihtimal virüs bulaşıştır sen temiz bi format at formattan hemen sonra dravırları yüklemeden ya nod32 yada kaspersky'ı yükle ondan sonra güncel dravirlerini indir yükle bir sorunun kalmaz inş. Yardımcı olabildiysem bi teşekkür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.