arkadaslar 2 hdd için yardım bilenler baksın :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

x_sasa_X

Üye
29 Ocak 2009
125
0
arkadaslar bende iki tane hdd var iki farklı dahili hdd takılı birisine xp birisine windows 7 yi sağlıklı şekilde yükleyimpte nasıl çalıstırabilirm arastırdım kimisi olmaz diyor kimisi olur diyor açılısta bana hangisi açacagımı soracak sekilde kurabilirmiyim lütfen bilenelr yazsın :(

reklamsız1

Katılımcı Üye
1 Kas 2009
625
0
ÇANAKKALE
format atarken hangi bölüme kuracaqın varya o bölümden bi hdd seçersin dier hdd de dier kuracaqın işletim sistemini kurarsın. yani msla 1nci hdd'e kuracaksın taktın cdyi vea dvd'yi format atıcaksın bölümleme falan var ordan birinci hdd seçip yaparsın. kurduktan sonra dierini yaparsın.

x_sasa_X

Üye
29 Ocak 2009
125
0
iytide öyle yaptıgım zaman en son hangisini kurdumsa onu açıyor mesela ilk xp kurdum sonra dier hdd ye de win 7 kurdum bu sefer en son kurulu olan win7 açılıyor açılısta sorcakmı yani benmi yapamadım :S

reklamsız1

Katılımcı Üye
1 Kas 2009
625
0
ÇANAKKALE
iytide öyle yaptıgım zaman en son hangisini kurdumsa onu açıyor mesela ilk xp kurdum sonra dier hdd ye de win 7 kurdum bu sefer en son kurulu olan win7 açılıyor açılısta sorcakmı yani benmi yapamadım :S

valla böyle oluor die biliorum. çünkü ben tek hdd için böle yaptım sorun olmadı iki hdd içinde sorun olmayacaqını düşünüorum.

x_sasa_X

Üye
29 Ocak 2009
125
0
tek hdd için yapıldıgını biliyorum o ayrı ama iki hdd de olmuyor ilk birinci sırada anakartta görünen hangisiyse o açılıyor sanırım bir bilen varmıdırd iye de koydum yinede :S

AntiTTOM

Katılımcı Üye
21 Tem 2007
649
6
C:\WINDOWS\system32
Arkadaşım ayrı ayrı hdd lere işletim sistemi kurarsan başlangıçta sana sormaz hangisiyle çalışacağını en son hangisinde kapanmışsa o açılır ben kullanıyorum aynı şekilde bir birlerini görmesin istiyorsan farklı ayarları var başka soracağın konu varmı bu hususta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.