Arkadaşlar acil yardım lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SAWCI

Yeni üye
9 Kas 2011
14
0
[sıze=5][/sıze][sıze=5]arkadaşlar facede geziyordum bilgisayar kende kendine reset attı masaüstü değişti simgelerin yerleri değişti değişik programlar yükledi[/sıze]
==>[sıze=5]windows xp turu
==>dosya ve ayar aktarma sihirbazı
gibi programar acil yardım edin arkadaşlar
[/sıze]

ExTreMe

Uzman üye
16 Ağu 2011
1,717
0
AYT
firewall aciksa giremez lakin, o indirdigin dosya firewall kapatmak icin urutulmusse, senin yapman gerek islemse: antivirus programi ile bilgisayari taratarak virus oldugunu olmadigini kontrol etmek, eger varsa hemen temizlemek ve pc'ni yeniden baslatmak.
eger o dosya system32 zarar vermisse malum format atmak gerekir. selametle

SAWCI

Yeni üye
9 Kas 2011
14
0
firewall aciksa giremez lakin, o indirdigin dosya firewall kapatmak icin urutulmusse, senin yapman gerek islemse: antivirus programi ile bilgisayari taratarak virus oldugunu olmadigini kontrol etmek, eger varsa hemen temizlemek ve pc'ni yeniden baslatmak.
eger o dosya system32 zarar vermisse malum format atmak gerekir. selametle
system32 zarar verdiğini nasıl öğreneceğim
firewall acık

ExTreMe

Uzman üye
16 Ağu 2011
1,717
0
AYT
Firewall aciksa ya indirdiginiz dosya acik hale getirdi yada hep acikti "sanmam" ilk olarak firewall kapatalim

Denetim Masası/Ağ Bağlantıları "nı aç. Firewall kapatmak istediğin bağlantıya sağ tıkla"/Gelişmiş/Ayarlar butonuna bas. Burada seçenekleri görebilirsin.

sonra Antivirus, Endpoint, Disk Encryption, Email and Web Security | Sophos sitesinden virus silme programini indirip gunvenlikle viruslari silebilirsiniz.

Son düzenleme:

SAWCI

Yeni üye
9 Kas 2011
14
0
Firewall aciksa ya indirdiginiz dosya acik hale getirdi yada hep acikti "sanmam" ilk olarak firewall kapatalim

Denetim Masası/Ağ Bağlantıları "nı aç. Firewall kapatmak istediğin bağlantıya sağ tıkla"/Gelişmiş/Ayarlar butonuna bas. Burada seçenekleri görebilirsin.

sonra Antivirus, Endpoint, Disk Encryption, Email and Web Security | Sophos sitesinden virus silme programini indirip gunvenlikle viruslari silebilirsiniz.

Avira AntiVir Control Center KULLANIYORUM BUNU DENİYECEĞİM

SAWCI

Yeni üye
9 Kas 2011
14
0

''sistem kayıt defteri verilerini içeren dosyalardan biri, günlük veya diğer kopya kullanılarak kurtarıldı. Kurtarma başarılı oldu'' dedikten sonra bunlar oldo acaba bi ilgisi var mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.