Arkadaşlar Android telefon almayı düşünüyorum Önerileriniz ?

Cix05

Üye
4 Ağu 2012
99
0
Samsun
Arkadaşlar Android telefon almayı düşünüyorum şarjı çok gidecek kolay mesajlaşılabilecek kamerası iyi ve fiyatı çok yüksek olmayan bi ANDROİD telefon önerebilecek varmı ?
smile.png

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
HTC Desire C kullanıyorum ben almanı tavsiye ederim kamerası görüntüsü özellikleri konuşma kolaylığı android sürümü eflan filan çok iyi sadece navigasyonun nasıl çalıştığını bulamadım onu aldığım yere bi sorcam en kısa zamanda nasıl çalıştırmam gerektiğini ama google maps felan giriyorum ve çokda iyi. yaklaşık 4 arkadaşım kullanıyor en ufak bi sorunları yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.