arkadaslar bana yol gösterin !!

20 Eki 2014
64
0
ilk hangi programdan baslamalıyım
*visual
*vicual basic
* ve sectıgınız programlar hakkında neler yapabileceğimi söyleyebilir misiniz??

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Visual Basic den başla derim. Kendini bu programlama dilinde geliştirdikten sonra Keylogger yapımıyla uğraşırsın.Basic de kylooger yapımı daha basittir. Ben c# ile uğraşıyorum emin ol daha çileli ve internette döküman bulmak daha zor.

20 Eki 2014
64
0
Visual Basic den başla derim. Kendini bu programlama dilinde geliştirdikten sonra Keylogger yapımıyla uğraşırsın.Basic de kylooger yapımı daha basittir. Ben c# ile uğraşıyorum emin ol daha çileli ve internette döküman bulmak daha zor.

vusıal basıc ıcın kod kaynaklarını nerden bulruum okulda gördum fakat unuttum console.Writline hatılıyom bi. yardımını beklıyorum

Whisber

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,694
1
arkadasım. sen visual basic ile başlarsan diğer dillere gecemezsin soyleyim. basit bir dil oldugu icin tekrar visual basic e donersin bu yüzden c# basla , c++ ile baglantılıdır biraz olsun daha iyidir basic e göre.

birde heckır olacaksan programlama dili ogrenmenden ziyade ; ağ acıkları , netwrok ağ ve yazılım guvenliği bunları arastır.

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Visual Basic'de ustalaşınca g-mailli normal bir keylogger yapımı 5 dk nı bile almaz. Sebebi diğer programlama dillerinden daha basit olmasıdır. Adı üzerinde Visual "Basic". Basit olmasına rağmen yapabileceğin tonlarca şey var. Source dosyalarını yani Programlanırken oluşturulan hazır sistem kodlarını rahatlıkla internetten bulabilirsin.

xenceri

Uzman üye
16 Ağu 2010
1,948
0
İstanbul
Kardeşim hackerlık için dil diyorsun, VB iyi mi diyorsun. Hacker olmak vb bilmekle olunmuyor. En az 6-7 tane programlama dilini çok iyi derecede bilmen gerekir. Bunlardan en önemlileri Python,Perl,C,C++,Assembly. Özellikle assembly diline hakim olursan bilgisayar hakim olursun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.