Arkadaslar bi oyun hakkında lütfen yardımm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cruiser Vaqabond

Kıdemli Üye
16 Ağu 2011
2,157
1
New Jersey
ARKADASLAR BELKİ BİLİRSİNİZ.. 'HARD TRUCK APOCALYPSE' (SİLAHLI TIR SAVAŞI DA DİYEBİLİRİZ :) ) ARKADASLAR BU OYUNA GİRİNCE SES TAKINTILI OLARAK CIKIYOR... ANCAK DİGER OYUNLARIN HİÇBİRİNDE SES SORUNU YOK SADECE BU OYUNDA VAR. AYRICA 4-5 FARKLI SİTEDEN İNDİRDİN BANAMISIN DEMİO YİNE SESİ BOZUK CIKIO... REALTEK'İ KALDIRIP BİDA KURDUM OLMADI.. LÜTFEN YARDIM EDİN.. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..

SİSTEMİM ;

Windows 7 ULTİMATE (32 bit)
RAM 1.5 GB
EKRAN KARTI ; ATI X1300/1550 766 MB
İŞLEMCİ ; İntel(R) Core(TM)2 CPU 4400 @ 2.00GHz 1.00GHz..

[EKRAN KARTIMI GÜNCELLEDİM] :(:(:(

kerem98t

Yeni üye
27 Mar 2009
10
0
oyunun ses ayarlarını kontrol etmeyi dene. arkadaşımızın dediği gibi oyunu flash disk veya cd ye atıp arkadaşlarının pclerinde dene :)

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
benim tahminlerime göre sorun sitelerdeki oyunun sound pathlerinde...
senin bilgisayarında sorun olsaydı öbür oyunlardada olurdu.
ayrıca siteden oyun indirmeni önermem çoğunda mutlaka bilgisayarına sızabilmeleri için gereken backdoor oluyo antiler farkına varmasa bile...
bazende şöyle bişey oluyo oyunlar kopya korumalı oldukları için bilerek bazı dosyaları kopyalarken tam anlamıyla kopyalamıyolar böylece oyun kendini gittikçe bozuyo...

kerem98t

Yeni üye
27 Mar 2009
10
0
vallahi full oyundan indirilmiş oyunda problem cıklıyorsa :) bak sen oyunun optionstan ses ayarlarına bak onlar yüksekse onları küçült biraz cok sesli olmasın hem belki cızırtı gıder ama diğer oyunlarda ses gelmesi bu oyunda cızırtılı gelmesi bana garip geldi :)

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
o oyun eski oyunlar arasında galiba? muhtemelen ses kartın desteklemiyordur yada eski olduğu için o zamanlarda istediği güncelleme packleri vardır ve pcinde eksiktir mesela bendede buna benzer sorun olmuştu ben GTA S.a yükledim 5-10 dk. sonra oyundan ses hiç gelmiyodu bende ses kartımı değiştirdim yeni taktırdım sonra bir güzel tüm güncellemelerini yaptım şimdi hiç aksilik yok 7-8 saat oynasam bile seste gidip gelme hiç yok...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.