Arkadaşlar Bir Hack Team'i Kuracağım Katılmak İsteyenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

M.Nurullah

Yeni üye
27 Ağu 2010
8
0
Arkadaşlar bu aralar facebook'da sayfa ve profil hırsızlıkları çok oluyor.Bende bunun için bir hack takımı kurmayı düşünüyorum ve adama ihtiyacım var.Katılacakların hack biliyor olması gerek katılmak isteyenler yazsın.Arkadaşlar destek olursanız bir çok kişinin profili veya sayfası kurtulacak ve bize dua edecekler inşallah:twist.Onlar görür günlerini :diablo.ADMİNler sizlerden de yardım istiyorum

Son düzenleme:

4DEATH

Katılımcı Üye
22 Tem 2008
943
0
Facebookta profil hırsızlığı deneme yanılma, msn hack, telefon hack (0.face falan giriyosa) ile olur ve buda tamamen kullanıcının hatası... eskiden bi kod ile gelirdi o engellendi.. bilgin olsun.. (beni ekleme hiç..)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.