arkadaşlar devamsizliktan kalma varmi ya

ByXen

Kıdemli Üye
26 Mar 2016
3,052
0
Kalmazsın bizim okulda var diyorum çocuk 2 ay felan gelmiyor tık yok bıraktı müdür y. takıl sen daha bırakıyoruz dediler teog tan kaç aldın ?

KingSton666

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Nis 2016
9,813
106
26
Ankara
binbaşım insallah Allahın izniyle güzel bir yere gidersin ya saçlarımı 3 e vurdum gidemedim millet dalga geçti diye biraz da evde yan gelip yattım yani korkuyorum inş kalmam

bilgazli

Katılımcı Üye
22 May 2016
344
0
KANADA B.İİ
Hocalarına Biraz yağcılık felan yap mazaret vb birşeyler uydur kendini sevdir benim arkadaşım var matemati 35 di hoca 70 verdi takdir aldı :D where is the adalet hocaya sevdirirsen kendini herşeyi başarırsın.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Benim zamanımda - 1990'lar - sabit bir sınır vardı. 20 gün devamsızlığın olduğu anda, okulun en sevilen öğrencisi olsan, bütün hocalar ve müdür geçmeni istese kalırdın.

Şimdi benim kız için bakmıştım, tabii milli eğitim'in dokümanlarının saçmalığından yanlışlıkla ilk okul yerine lise ile alakalı kısmı bulmuştum ilk. Lise'de 10 gün devamsızlığın olduğu anda - geçtiğin değil, olduğu - bir çeşit öğretmenler kurulu toplanıp "kalsın bu sıpa" diyebiliyorlar. Ama 10'dan sonsuza dek ne kadar devamsızlığın olursa olsun, bu kurul geçmeni isteyebiliyor da. İlkokul ve ortaokul'da ise art arda 10 gün devamsızlık yaparsan aynı kurul toplanabiliyor. Onun haricinde devamsızlık diye bir şey yok.

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
E-Okula İşlenmiş En Fazla 29.5 Gün Devamsızlık Olması Gerekiyor(Toplam Özürlü/Özürsüz) Çünki Müdür İnsaflıysa Kalmaman İçin Özürsüz Devamsızlığı Özürlü olarak Değişiyor He Birde Müdürün Sebepsiz Düşürebileceği 5 Gün Var Oda Aşırı Zorda Kalmadıkça Kullanmıyor Müdür Yani 70 İse Sen Bidahaki Sene Derslerine Sağlam Çalış Kaçma Okuldan Geçmeye Bak :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.