Arkadaşlar Doktorluk Bir durum Acil Bilginizi Almak İstiyorum

musti14521

Katılımcı Üye
24 Eki 2014
404
0
izmir
Selamün aleyküm. Arkadaşlar benim kuyruk sokumuna doğru bir fıtığım ve oradaki yerde çürümüş her doktara gittik araştırdık özel olur sigorta olur neredeyse her yere gittik. Dedim sizde bilirsiniz bilgisayardan anlıyorsunuz araştırırsınız benim fazla bilgimde yok. İzmir de bel fıtığı ameliyatı yapan uzman doktorlar var mı bir yardımcı olsanız kardeşler. İyi bildiğiniz tanıdığınız bir doktor varsa söyleseniz de bir körüne sigortaya gidip yatmayalım. Yardım ederseniz çok sevinirim kardeşler şimdi bazıları gelipte demesin burası hastane değil demesin. Hastalık sizin istediğiniz şekilde gelmiyor ki bir an gidiyorum işte. Fazla uzattım heralde okuyup yardım edenden Allah Razı olsun bildiğiniz emin olduğunuz varsa söylerseniz çok mutlu edersiniz bir hayat kurtarırsınız belki buda size sevaptır. Yardımlarınızı Bekliyorum İyi akşamlar

D

DeJaVu707

Ziyaretçi
Kardeşim ben hemşirelik okuyorum geçen yaz stajımı ege üni. hastanesi genel cerrahi bölümünde yapmıştım orada Prof. Dr. Mustafa yılmaz hocam vardı baya hastalarıyla ilgilenir sevilir bi insandı izmirdeysen bi araştır ona git istersen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.