ArkadaŞlar format atamiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ariff1907

Üye
15 Tem 2008
122
0
arkadaşlar sistemimde sorun oldu format atmaya çalıştım x.p c.d sini okumuyor sistem kur işlemini başlatamıyorum bios ayarlarındanda anlamıyorum bilgisayarımdan girip kurdum x.p yi ama sorunlu sistemi silmeden tekrar d ye kurmuş yani iki tane sistem oldu p.c de biri sorunlu biride yeni windows başlarken seçenek çıkıyor iki tane ben c yede d yede komple format atmak istiyorum ama olmuyor başka p.c de denedim x.p c.d sini oldu bende olmuyor lütfen anlayacağım bir şekilde yardım edermisiniz sorunu çözmem lazım p.c çorba gibi oldu yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
kardeş öncelikle bilgisayarını yeniden başlatıp f1,f2 veya del tuşuyla senin bilgisayarında hangisi bilmiyorumm ama genelde del olur bios ayarlarına girceksin ordan first bood device olarak cdroomu sececeksin sonra cd takılıyken bilgisayarı yeniden başlatınca görür...

FishBone

Üye
12 Tem 2009
194
0
arkadaşım bence ilk önce bilen bir arkadaşını çağır yedeklerini al ve sistemini formatlattır. mümkünse farklı bi xp cdsi seç cdlerin bozuk olması mavi ekran soruruna neden açabiliyor. yok hırslandım ben kendim format atıcam diyorsan bi kaç tane video wardır youtubeden bak onları izleyerek öğrenmeye çalış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.