Arkadaşlar Geleceğim İçin Yardım.

apix

Üye
14 Kas 2009
179
0
Değerli forum üyeleri buraya yazmamın nedeni abim veya bir büyüğümün olmamasından dolayı kimseye soramadığım açılamadığım için.
Değerli arkadaşlarım, geleceğimden kuşku duyuyorum lütfen yorumları yaparken Allah rızası için mantıklı yorum yapalım.
Ticaret lis mezunuyum, aöf işletme okuyorum.
Biliyorsunuz bu liseden mezun olan muhasebeci oluyor benim toplamda 2 yıl bir tecrübem var, son geçen 2 yılda ise geçirmiş olduğum ameliyat'dan dolayı evde yatar hastaydım çok şükür şimdi bir problemim yok.
Babam iflas etti, eş dost kimse yok çevremde bu duruma düştüğümüz için, muhasebe tecrübemde az, yaşım 22, 3 ay sonra 23'e gireceğim.
Muhasebeye dönsem muhasebe bürolarında adamı bezdiriyorlar 100 TL haftalığa gün içinde çok acayip bir şekilde yoruyorlar aranızda bu tecrübelere sahip insanlar bana hak verecektir.
Tekrar muhasebe bürosuna dönmek istemiyorum.
Geriye işletmelerin resmi muhasebesi kalıyor, dediğim gibi 2 yıllı bir tecrübeye sahip olduğum için işletmeler resmi muhasebeye eleman alırken seçiyorlar tecrübesi fazla, bilgisi fazla elemanları alıyorlar.
Değerli arkadaşlar ne yapmam gerekiyor ortada kaldım böyle aklımdan gemicilik'de geçiyor, ortalama 2000 veya 2500 gibi aylık bir ücret karşılığında gemide çalışabiliyorsun.
Lütfen bana mantıklı ne yapacağımı söylerseniz yorum yaparsanız çok çok memnun olurum.
Cümleten hepinizden Allah Razı olsun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.