Arkadaşlar google chrome silinmiyor bi bakın anlarsınız lütfen !!

15 Eyl 2012
82
0
Merhaba arkadaşlar uzun süre sonra sizle bir sorunumu paylaşacağım.Bundan önce yoktu daha dün yada önceki gün başladı bu sorun , google chrome'da iken takılmalar oluyordu bende sileyim dedim ama silerken google chrome'yi kapatın diyo görev yöneticisinden kapatmaya çalışıyorum kapanmıyor.Yani kapanıyo tekrar geri geliyor.Baktım internetten birinde oluyormuş ama çözümünü bulamadım.Virüs taraması yaptım+combofixle taradım asc ile de temizledim pc'yi ama sorun aynı.Billen birisi var ise yardımcı olursa çok sevinirim sağlıcakla kalı..
B0Z1l9

Son düzenleme:
15 Eyl 2012
82
0
sildim ama tam olarak silinemedi dedi avast'ta şimdi yüklüyorum geri aynı hatayı verdi IObit'de de güçlü kaldırdım ama yinede kalkmadı bazıları virüs falanmı var acaba ya o kadar tarama yaptım :/ Aynı zamanda svchost.exe den de 10 tane flian açık ne iş ya yardım edin lütfen amaa !!

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.