arkadaslar hayırlı gunler 1dklık bakarmısınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
12 Haz 2010
67
0
evet arkdaslar tskler sımdıden ben cs oynuyorum yanı onlıne oyun oyuna gırerken tam ekran donuyor aynı sesler gelıyor sebeb ne acaba hıc bır degısıklık yapmadım 2 gun once super calısıyordu ama dun sxe 10.2 fıx cıktı onu yukledım ondanmı dıye dgstırdım gıne aynı yardım edersenız sevınırım tskler !

12 Haz 2010
67
0
arkdaslar kac kere bastan kurdum aynı son olarak ekran gorunumlugu degıstırdım sımdı aynı yaptım ama gıne aynı saololun bılgılerınız ıcın tskler gınede

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.