Arkadaşlar İçeriye Girin Ve Beni Dinlermisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
7 Tem 2009
100
0
arkadaşlar ben bu siteye yeni üyeyim hackerlik üzerine çok güzel bilgiler aldım fakat Nasıl Ve Nereden Başlayacımı Henüz Bilmiyorum Hazır Program Elde Etmek Istemıyorum Kendim Birşeyler Yapmak İstiyorum Bu Konuda Bana Yardımcı Ve Yol Gösterecek Arkadaşlara Şimdiden Saygılarımı Teşşekürlerimi İletiyorum.

7 Tem 2009
100
0
Ya Sizde Bu yollardan geçtiniz şaunki verdiğin wisual basic bu prog . ne işe yaradıgını bılmeden napabılırımkı detaylı anlatırsan sevinirm

strawberry

Adanmış Üye
28 Ocak 2007
6,759
48
Ya Sizde Bu yollardan geçtiniz şaunki verdiğin wisual basic bu prog . ne işe yaradıgını bılmeden napabılırımkı detaylı anlatırsan sevinirm

Visual Basic,program değil, Basic (Beginners-All Purpose Symbolic Instruction Code) temelleri üzerine kurulmuş görsel bir programlama dilidir. Bugün dünyada çok yaygın bir kullanım yeri bulmuştur. Bunun en büyük sebebi çok kolay ögrenilen ve güçlü bir programlama dili olmasıdır. Visual Basic ile yapabilecekleriniz sadece sizin hayal gücünüze ve becerinize bağlıdır. Ticari yazılımlar geliştirebilir, veri tabanları üzerinde çalışabilirsiniz, oyun programları yazabilir, bilimsel çalışmalarınızda kullanabilirsiniz.Forumda programlama dilleri ile ilgili kategoriye göz atabilirisiniz ;)
İnsanın en zor öğrenebileceği, anlayabileceği yani 1100101 gibi makina kodlarına yakın diller en düşük seviyeli(low level) programlama dilleri, insanın en kolay anlayıp kullanabileceği ve insan diline yakın özellikler gösteren diller ise en yüksek seviyeli(high level) programlama dilleridir. Şimdi bu sınıflandırmaya örnekler verelim;
  1. Çok yüksek seviyeli diller : VisualBasic, VB.NET, Acces , Foxpro ...
  2. Yüksek seviyeli diller: Pascal ,Basic ,Fortran...
  3. Orta seviyeli diller: C ,C++, C# , Java ,ADA...
  4. Düşük seviyeli diller: Assembly...
  5. Makina dilleri: Bilgisayarın çalışma dilleri 1 ve 0'lardan oluşur...
Bu dillerin kullanıldığı alanlara örnek verirsek;

1. Bilim ve Mühendislikte: Pascal ,C ,C++ ,Java ,Fortran...
  2. Veritabanı Programcılığında: Dbase ,Acces ,Foxpro ,Sql...
  3. Yapay Zeka Kullanımında: Prolog ,Lisp...
  4. Sistem Programcılığında: C ,C++ ,Java ve sembolik makina dilleri...

7 Tem 2009
100
0
Arkadaşlar Size Birşey Sormak İstiyorum "Nettools" Programı Geldi Elime Ve Tam Olarak Netür İş Yaptıgını Bılmıyorum Birtür Kaynak Verebılırmısınız Acaba

strawberry

Adanmış Üye
28 Ocak 2007
6,759
48
Arkadaşlar Size Birşey Sormak İstiyorum "Nettools" Programı Geldi Elime Ve Tam Olarak Netür İş Yaptıgını Bılmıyorum Birtür Kaynak Verebılırmısınız Acaba

Hem yerel ağınızda hem de internet üzerinde kullanabileceğiniz güvenlik izleme araçları içeren bir uygulamadır. Net Tools; ağ taraması, güvenlik, dosya, sistem ve yönetici araçlarından oluşan bir alet çantasıdır. Bu araçlar ile networkinizi analiz eebilir ve izleyebilirsiniz. Diğer araçları da her zaman kullanılabilen küçük ve faydalı araçlardır.Ayrıca ByUndisputed flood yapmayın lütfen.Cevap gelmeden alt alta yorum yapmayın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.