Arkadaşlar kalbinizi kırmış olabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Recepakcareis

Uzman üye
5 Nis 2016
1,884
1
TURKİYE
Biliyorsunuz bu aralar sık sık ban yiyiyoruz kimilerine göre haklıyız kimilerine göre haksızız kötü laflar söylediğim oldu amenna ona lafım yok sadece şunu diyicem askere polise pusu kurup 4 yaşındaki kızının eşinin yanında şehit eden alçaklara kansızlara namussuzları Allahsızlara alkışmı tutalım ne yapalım bazıları diyor ki buradan yazmakla birşey değişmez bu devlet bize ferman verdimi ki biz bu meydanlarda boyumuzu gösterelim arkadaş bir canımız var bu vatana canımızı veda etmezsek bizim şerefimiz haramdır bize bu topraklarda yaşıyorsak ölmesinide biliriz bakın sadece klavye üzerinde değil gerçek hayattada biz bunu gerçektirecek insanlar biz boş rüzgaların adamları olmadık olmayız burda bir cok delikanlı var bu vatana canını verebilecek akan kan bizim kanımız arkadaş biz namuslu şerefli insana laf söyledik mi söylemedik burdaki bütün namuslu insanları biz savunuruz Allah biliyor bizim kişiliğimizi yüreğimizi bizden namusuyla şerefiyle yaşayan kalbi güzel iyi insanlara zarar gelmez arkadaşım burda herkes bizi sevse zaten ben adamlığımdan kişiliğimden şüphe duyarım arkadaş namussuz alçaklar bir zahmet sevmesin beni biz namuslu şerefli insanlarla anlaşırız zaten onlarla duygularımız vatan sevgimiz aynıdır bizim Allaha emanet olun yüreğiniz var olsun.!

DooTR

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,414
0
Kanada
Hoşgeldin Tekrar Kardeşim Sen Benide Düşman Zanettin Ama Senin Dostunum Merak Etme.

Recepakcareis

Uzman üye
5 Nis 2016
1,884
1
TURKİYE
Varolun arkadaşlar yaptığınız dostluklar asla unutulmaz sizlerin yanında iyi günde değil kötü günde olucam.

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Ban yemekle adamlığın bir alakası yok. Adamlık gösterdiğiniz için de ban yemediniz. Size ban atan 2nokta'da adamın dibi. Kimisi adamlığını göz önüne çıkarır, kimisi arka planda gösterir adamlığını. Forumda; teröre, bilmemneye falan adamlık göstermek de suç değil.

Ban sebebiniz adamlık gösterdiğiniz için değil, forum kurallarını ihlal ettiğiniz için.

Üstelik yapılan uyarıları dikkate almayarak... Tek cümlelik konu hakkında uyarımı eminim ki hatırlıyorsunuz.

Onu geçtim. O uyarıyı dikkate almadığınız için de banlanmadınız, ona da göz yumduk.

Çünkü SİZİ DÜŞÜNÜYORUZ.

Çünkü ne olursa olsun hepiniz DEĞERLİSİNİZ.

Her zaman diyoruz argo, küfür, kaba ifadelerden ve tartışmaktan kaçının .

Sınırı aşınca da yapacak bir şey yok. Kurallar ben dahil herkes için geçerli.

Kişisel kural koymuyoruz. Kurallar sabit.

İyi akşamlar arkadaşlar.

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Ruhun dediklerin katılıyorum.
Özeltle kuralları ihlal ettiğiniz için banladım.
Tek satırlık
rek resimlik konular açmak yasak.Kaç kere uyardılar bilmyorum.
sonra banlanma sebebin ise forumda tartışma çıktında söylenmemesi gereken sözleri söylemendi.
Diğer tartışan üyeyide banladım zaten.

Burası bir forum.Yazdığınız şeylere ve kurallara uyarak forum ilerler.İhlal edilecek olduktan sonra kuralların anlamı yok.

Siz pkk ya hakaret ettiğiniz diye banlanmadınız.O konuyada açıklık getirelim..

bu konuyu çöpe taşımıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.