Arkadaşlar Laptp Alcam Bi Bakarmısınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selam Arkadaşlar Laptop Alacağım

Özellikleri Bu Sizce Suan Kullandığım pcden iyimidir.. Yardımcı olursanız sevinirim
Şimdiden teşekkürler
LAPTOPUN ÖZELLİKLERİ

P Pavilion G6-1105st LZ637EA Özellikleri
LZ635EA-HP PAVILION G6-1105ET AMD E-350 3GB 320GB 15.6" VG
Aile: HP Pavilion
İşlemci Cinsi: AMD E350 1.6GHz 1MB
Ön Bellek: 1 MB
Bellek: 6GB DDR3
Maksimum Bellek ( MB): 4096 MB DDR3
Bellek Slot Sayısı: 2
Sabit Disk: 320GB SATA 5400RPM
Ekran Boyutu: 15.6''
Ekran Tipi: HP LED BrightView
Ekran Çözünürlüğü: 1366 X 768
Optik Sürücü: DVD±R/RW
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 6310M (1.42 GB'ye kadar)
Ses Kartı: Altec Lansing Hoparlörler
Faks Modem: yok
Network Kartı: 100 BASE -TX/10 BASE-T
I/O Port: 3 USB 2.0; HDMI; VGA; RJ45 Ethernet; 1 headphone; 1 microphone; 1 half mini card slot
Klavye: Q Türkçe
Mouse: TOUCH PAD
Pil Tipi - Ömrü: 6 Hücreli
Ağırlık (kg): 2,55
Wireless: AS 802.11b/g/N
Bluetooth: var
İşletim Sistemi: Windows 7 Home Basic

ELİMDEKİ PCNİN ÖZELLİKLLERİ

pentium(r)4 CPU 3.06 Ghz 1.43.ram

osmanakbas

Yeni üye
23 Eyl 2010
48
0
laptop eindeki pcden daha iyi ama ben şahsen laptop önermem laptop özellikleri ile aynı kapasitede masa üstü daha iyi bence. benim masa üstü pc 3,3 ghz çift çekirdek işlemci 8gb ram 1gb ekran kartı ddr3 asus anakart ve toplama. istediğim işletim sistemini kurabiliyorum ama laptop alırsan home basic ile sınırlı kalacaksın

osmanakbas

Yeni üye
23 Eyl 2010
48
0
xpye çevirirsin format yöntemi ile ancak orjinalliğini bozarsın belki garanti kapsamı dışında kalır bunu sormanda fayda var hem laptopa xp kurarsan aldığın laptopun kamrera bluetooth gibi bazı donanımları çalışmaz çalıştırmak için laptopun zp driverlerini bulup yüklemen lazım buda sana işkence olur. laptopun orjinalliğini bozarsan sağlıklı çalışmaz

GhostGuard

Katılımcı Üye
15 Şub 2012
322
0
Parçalar ne kadar iyi olursa olsun, masaüstü her zaman daha öndedir. Çünkü laptop sıkıştırılmış bir sistemdir, masaüstünde ise parçaların ham halleri kullanılmaktadır. Buda veri kaybına yol açar fakat sürekli seyahat halindeysen yapılacak bir şey yok. Benim kullanmış olduğum iki tane bilgisayar var laptop i7 işlemcili, masaüstü core duo 2 fakat masaüstü çok daha hızlı.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.