arkadaşlar liked win hakkında bilgisi olan varmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alagros

Adanmış Üye
10 Kas 2011
7,364
1
EJAAD.
Liked Win'i indirin.
Programdan Facebook hesabınızdan giriş yapın ve otomatik begen gibi bir tuş var ona bastıgınızda hem siz başkasının sayfasını beğenirsiniz hemde diğer kişiler sizin sayfanızı beğenir.

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Liked Win'i indirin.
Programdan Facebook hesabınızdan giriş yapın ve otomatik begen gibi bir tuş var ona bastıgınızda hem siz başkasının sayfasını beğenirsiniz hemde diğer kişiler sizin sayfanızı beğenir.

Abicim bizde bunu kullanmayı düşünüyoruz ancak sen diyorsun ki programdan facenize girin bilgin vardır diye yazdım bizim face gitmesin sora :D Yok eğer ki cidden sağlamsa kullanmayı düşünüyoruz..

Eğer ki sitedeki arkadaşların böyle güvenebileceğimiz uygulamaları varsa onlarıda versen olur ben arama yaptım ama istediğim sonucu alamadım..

Alagros

Adanmış Üye
10 Kas 2011
7,364
1
EJAAD.
Abicim bizde bunu kullanmayı düşünüyoruz ancak sen diyorsun ki programdan facenize girin bilgin vardır diye yazdım bizim face gitmesin sora :D Yok eğer ki cidden sağlamsa kullanmayı düşünüyoruz..

Eğer ki sitedeki arkadaşların böyle güvenebileceğimiz uygulamaları varsa onlarıda versen olur ben arama yaptım ama istediğim sonucu alamadım..

Bir garanti veremem hesabınız çalınmaz diye.
Fakat şimdiye kadar kullananlardan öyle bir şikayet duymadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.