Arkadaşlar linux işletim sistemi

3 Tem 2016
73
0
Ip Den Bul
Arkadaşlar Ben Linux İşletim Sistemini Arıyorum .İnternetten Baktım İndirdim Flaşa Kaydettim Ama Kurulumu Olmuyor.Rica Etsem Komple Kurulumunu Benimle Paylaşabilecek Varmı ? Direk Rardan Çıkarıp Flaşa Kaydedik Kurmak İstiyorum..

|Ksenon

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
322
0
Linux Live diye googlede ara o programı indir sonra flash belleği tak biçimlendir flash belleği sonra programı aç flash belleği seç indirdiğin iso dosyasını seç flash belleğe kurulumu yapmış olursun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.