Arkadaşlar Ödev Verdilerde ? yardımcı olurmusunuz..

forelov3xx

Üye
1 Tem 2013
72
0
Arkadaşlar ödev verdiler fakat uğraşıyorum yapamıyorum sabahtan beri programın dizayn yaptım geriye kodlama kaldı;
Yapacağım program şu şekilde;
Bende TDK uygun 70.000 tane kelime var metin belgesine kayıtlı, 1 tane textbox olacak 1 tane buton olucak ve 1 tane listbox;

Textbox karışık harfler girdiğim zaman; Örneğin; AVEDO //metin belgesine kayıtlı sözcüler arasında, AVEDO bu gördüğünüz karışık harflerden TDK göre kelime türetecek butona bastığım zaman nasıl yapabilirim yardım istiyorum ödev verdilerde yardımcı inşallah olursunuz.
Bekliyorum.

BU ARADA VİSUAL BASİC EXPRESS 2010 SÜRÜMÜNÜ KULLANIYORUM KODLAMAYI ONA GÖRE YAPIN!

forelov3xx

Üye
1 Tem 2013
72
0
yok aga tahmin yazılımı değil sadece şu şekilde;
Bende 70.000 kelime veritabanı var metin belgesi .txt şeklinde bende şunu istiyorum textbox gireceğimiz; karışık harfler : TOULAMETCAL
Örneğin yukarıdaki karışık harflerle yazılmış kelimeyi, butona basında tdk uygun kelimeler üretcek yukarıdaki harflerle..

forelov3xx

Üye
1 Tem 2013
72
0
yok aga tahmin yazılımı değil sadece şu şekilde;
Bende 70.000 kelime veritabanı var metin belgesi .txt şeklinde bende şunu istiyorum textbox gireceğimiz; karışık harfler : TOULAMETCAL
Örneğin yukarıdaki karışık harflerle yazılmış kelimeyi, butona basında tdk uygun kelimeler üretcek yukarıdaki harflerle..

Abi sen yine vb6 kodla ben vb10 kodlarım çevirirm sen yine bir çalış şu şekilde
IŞIK Kelime Bulucu 1.0 (Türkçe Anagram) - CHIP Online
ışık kelime bulucusunun aynısı bunun gibi

qhosT*

Uzman üye
11 May 2013
1,067
0
SanalCity :)
Kardeşim , bu iş çok zor . Her kelime için yüzlerce kombinasyon var . Bunların hepsini tek tek bir Metin Kutusuna yazman gerekli , daha sonra program bu kelimeleri tarattırıp aralarından , uyanları seçer . Ama bu çok zor bir iş .

forelov3xx

Üye
1 Tem 2013
72
0
Kardeşim , bu iş çok zor . Her kelime için yüzlerce kombinasyon var . Bunların hepsini tek tek bir Metin Kutusuna yazman gerekli , daha sonra program bu kelimeleri tarattırıp aralarından , uyanları seçer . Ama bu çok zor bir iş .

Dostum Bir Bakayım Yinede Zor İş Üslerim Varken ama
Senin için Bir Deniyim

Abi sadece örnek bir kod gerisini bana birak lütfen mantığı anladıysan gerisi gelir sana göre abi lütfen :) facebooku vereyim ordan konuşalım::

Edit: iletişim adresi vermek yasaktır // 'Black-Ghost

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.