Arkadaşlar Önemli Bakarmısınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

halilboy1

Yeni üye
24 Eki 2009
14
0
Öncelike Tüm Foruma Merhaba Ben Bu Üyeliği Açalı 3 Gün Oldu Ve Forumdaki 3 Üncü Gecem
Ve Fake Sayfalar Olsn , Site hackleme olsun onlara merak sardım bana -
Fake Sayfa Yapma Veya Site Hackleme Konusunda Yardımcı Olursanız Cok Makbule Geçer

Şimdiden Bütün T H T ' Ye Teşekkürler !

Önemli NOT : Havijin Bilmediğim için Bazı Arkadaşlar Gibi Msn De Bırakıp Gitmeyen Kişiler Olsn Lütfen :)

Msn Adresim : ------------- [ 7 / 24 Açığımdır :) ]

msn yassak.

Moderatör tarafında düzenlendi:

halilboy1

Yeni üye
24 Eki 2009
14
0
Öncelikle Cok Sağolun Konuya Bakıp Cevap Yazdığınız İçin Fakat Ben Öyle Demiyorum

Ben Metin2 Fake Sayfası Açıcaktım İnternetten Kodları Bulgum Actımda

Fakat Yazılar Falan Kayık , Yazı Rengi Kötü , Arka Plan Rengi Kayık vs vs Saçma Yazılar Yapıyor

Benim Demek İstediğim Yazıları Ben Yazmak İstiyorum , Arka Planı Düzenlemek İstiyorum

Benim Demek İstediğim Bu ..

Ama yinede teşekkürler herkeze

konunun yardım bölümüne taşırsanız cok makbule geçer tüm tht ailesinden özür dilerim ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.