Çözüldü Arkadaslar ram ile ilgili cok acill !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
15 Eyl 2012
82
0
Merhaba Arkadaslar telefondan yaziyorum fazla uzatmiycam.arkadaslar gecen hafta babam ramleri cikarmis pc nin diger pc ye takmis.diger pc kotu oldugu icin tekrar eski bilgisayara gecmis.ama sadece 1 tane (512) lik rami takmis .bende dedim ki digerlerinide takalim.digerlerini taktik pc yi acinca kasadan ses geliyor pc acilmiyor sadece pervaneler calisiyor.sonra cikardim eski 512 mb lik haline ama yine olmado. Lutfen yardim edin arkadaslar..?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Merhaba Arkadaslar telefondan yaziyorum fazla uzatmiycam.arkadaslar gecen hafta babam ramleri cikarmis pc nin diger pc ye takmis.diger pc kotu oldugu icin tekrar eski bilgisayara gecmis.ama sadece 1 tane (512) lik rami takmis .bende dedim ki digerlerinide takalim.digerlerini taktik pc yi acinca kasadan ses geliyor pc acilmiyor sadece pervaneler calisiyor.sonra cikardim eski 512 mb lik haline ama yine olmado. Lutfen yardim edin arkadaslar..?

ramlerı takıp cıkardıgı ıcın bıosu update etmen lazım gormemıstır sanırım

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek

ram lerin yerine oturduguna emin olun babacanım:) yrıca slotlara yani ram bacaklarına hasar vermediginize birde çıkarıp takarken biryerlerden çıkan kaplo oldumu onuda kontrol edin babacanım:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.