arkadaşlar rap la ilgilenenler baksın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CrazyLegend

Katılımcı Üye
27 Ara 2009
533
0
BURSA / GEML
nasil bir istekdir bu sarki yapicam sözler sarki dedigin sana ait olur :) ayrica ritim bilmeden nasil yazılabilir Söz vede bir yazsakda sen ona ait Melodi & Beat nasil ayarlıcaksin . . :)

rizelem

Katılımcı Üye
7 Haz 2008
518
0
Rize
gir bi rap forumuna sansar salvo falan orda herez birbirine diss atsın yerleri var. ordan alıntı yap ;) ama sonunada yaz yazanlarn adlarını emek hırsızlıgı olmasın ;) bi teşkr yeter dostm :D

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
29
(nowhere) in
Arkadaşım sözleri sen yazmazsan hiç rap'a başlama zaten sözler raperı anlatır :)

Ör bi dörtlük atayım sana :)

Babamın babasının babası benim atam oldugu kadar,
Gönlümde birilerinin yeri devamli bir bosalır bir dolar
Artisin yapacagı sadece artislik ;O sadece göz boyar.
Samurayın korkusu yok icabında bire 10 koyar …

Bende rap yapıyorum hem yazıyorum hem söylüyorum bu işler böyle...

by-haso

Katılımcı Üye
28 Ara 2008
564
0
31
azrail in yanı
:) haklısınız arkadaşlar sağolun hepinizin emeğini verdim
varsa yine yazacak olan yazsın sadece sözü beat i falan ben hallederim sözü yazanın ismi sarkını başında söliyeceğim tekrardan sağolun arkadaşlar

aLper08

Üye
26 Şub 2010
136
0
Başkent UnderGround
Ani duygularım karamsar,
Dışlanan sadece duygular..
Hayatım bozuk atıo bu aralar
Son dizede hayatım cefada!

ßir tawsie üzerine bu kıta
Titredi içim sözlerimde yara,
ßitmez sandığım bu rüya
3 kerede yıprandı oldu paçawra!

Yalanlar üstüneydi yaşananlar
Ruh halim şu an ağlar..
Pesimist düşünceler karalar bağlar
Ama bilinmezki beyaz siyahı hep yener!

al arkadaşm bu bnden :)

#Halvét

Yeni üye
12 Şub 2010
12
0
Arkadaşım.Bende rap yapıyorum.Fakat o öyle kolay bişey değil.Sözlerini kendin yazıcan.Her Rap adamının kendine has bir tarzı vardır.Kimisi şarkılarında diss atar,Kimileri melankolik söyler,kimileri hızlı rap yapar,kimi arabesk rap yapar vs vs... Bu yüzden kendi sözlerini kendin yaz.Ama ilk önce beat bulman gerek.Fakat ben daha önce aradım hızlı rap için beat yok.Veya çok zor bulunuyo_Ona göre söz yazıcan.Nakarat giriş bölümlerine felan dikkat etmen gerek.Daha sonra kayıt için bi sütüdyon varsa iyi.Eğer pc de felan kayıt alıcaksan pc'in donanımlı olması lazım.Ses kartı,Mikrofon(kaliteli) gibi şeyleri mutlaka olması gerek.Sonra beat ile sözleri birleştirmek için bir program var.MİC. yaptığı.Fakat ismini unuttum.Ordan ayarlama yapıyosun.Ses hatalarını siliyosun.Söz nerde başlıcak nerde biticek ayarlıyon.Hızlandırıyon.Yavaşlatıyon.Ses efekt ekliyon.Daha sonra kaydediyon.Fesy,tvitır [ :) ] gibi yerleri veriyon.Adamlar hayranın oluyo.Yorum yapıyolar,beyeniyolar.Eğer gerçektende sevilen bir kitlen olursa konser veriyon.Buraya gel şeklinde istekler oluyo.Radyolardan felan istek alıyon :) Bu uzarda uzar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.