Arkadaşlar Sql injection yaparken hangi önlemleri almalıyız

Mayfather

Üye
3 Şub 2022
54
8
sql injection yapmak istiyorum ve başımın belaya girmesini istemiyorum önlemler varmı izimi belli ettirmeyecek birde her sql açıklı siteye sızamıyoruz niye böyledir çözümleri varmdır

Çözüm
sql injection yapmak istiyorum ve başımın belaya girmesini istemiyorum önlemler varmı izimi belli ettirmeyecek birde her sql açıklı siteye sızamıyoruz niye böyledir çözümleri varmdır
tor kanallarına bağlanabilirsin bu seni yüksek oranla korur ama beniöm polisle işim olmaz dersen vpn yeter
not : tor kanlları tam olarak koruyamayabilir wifi kayıtları nod çıkışları vb var dikkat etmen gerek nod ları elle seçmen filan gerek uzun konu

Mayfather

Üye
3 Şub 2022
54
8
vpn güvenilir değil diye biliyorum o zaman hackerların çoktan başı belaya girmişlerdi

Başın belaya polisler isterlerse her türlü girer ama normal kişiler VPN ile bulamazlar
VPN i araştırabilirsin
vpn güvenli değil diye biliyorum o zaman çoktan hackerların başı belaydaydı değilmi gizlenmeseler

Kudad

Katılımcı Üye
14 Nis 2021
631
3
138
tor kanallarına bağlanabilirsin bu seni yüksek oranla korur ama beniöm polisle işim olmaz dersen vpn yeter
not : tor kanlları tam olarak koruyamayabilir wifi kayıtları nod çıkışları vb var dikkat etmen gerek nod ları elle seçmen filan gerek uzun konu

Çözüm

Mayfather

Üye
3 Şub 2022
54
8
not : tor kanlları tam olarak koruyamayabilir wifi kayıtları nod çıkışları vb var dikkat etmen gerek nod ları elle seçmen filan gerek uzun kon
whonix diyorlar o nasıl

@Mayfather Yok ben genel söyledim zaten
tamamdır

whonix diyorlar o nasıl
o da güzeldir wifi dinlenmesi durumunda şifrelemeyi sağlar yani biri sizin wifinizi dinlese bile şifrelidir açamaz

o da güzeldir wifi dinlenmesi durumunda şifrelemeyi sağlar yani biri sizin wifinizi dinlese bile şifrelidir açamaz
ben filtreli porttan sızabilirmiyim

leon311

Katılımcı Üye
20 Kas 2021
395
2
124
Selam dostum onun yerine sitenin sayısının olduğu herhangi bir yere kesme işareti(')koy syntax hatası verirse açık vardır ama başka açıklar bulmak istersen tor ağını kullanmanı tavsiye ederim

Yararlı olduysa çözüldü olarak işaretler misin

Analjezik

Üye
13 Tem 2021
70
12
24
En iyisi ne yap biliyormusun normal makinedr VPN çalıştır donra sanal makineyede Windows kur ondada VPN çalıştır sanal makinedeki Windowsa da Yine sanal makinede kali kurup ondada vpn aç ve tor da arama yap

Soulfly28192!sl?

Katılımcı Üye
20 Eyl 2021
408
1
122
24
Everywhere
sql açıklı siteye index basıp yatan hiç görmedim birşey olacağını sanmam

ip adresini ve mac adresini değiş ayrıca sanal makine üzerinden işlem yap firewall girerse devreye ip değiş devam et .

EYLL'

Uzman üye
17 May 2019
1,540
3
188
Hudut
VPN kullanarak ( genelde vpn adı altında proxy kullanılır) bir yere kadar gizleyebilirsiniz.
Fakat firma yetkilileri polisle iletişime geçerek , polislerde logları VPN firmasından istediğinde ip niz bulunur.

Ph1x

Yeni üye
3 Şub 2022
48
17
1-Dns ayarlarını değiştirmek
2-Sanal Makinayı Nat ağı ile kendi wifi'nizden kullanmamak
3-Tor
4-Mac adresinizi gizlemek
Polisler bulmak isterlerse her türlü bulurlar bundan kaçamazsınız büyük bir sisteme zarar vermediyseniz veya zarar verdiğiniz sistem sizden şikayetçi olmadıysa bir problem olmaz. tam anonimlik mümkün değildir.

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,541
3
692
24
Kanka önlem olarak türk sitelerine yapma tor vpn kullan şurdan whonix ile tor vpn kurabilirsin=
ve her hack işleminden önce dns leak test.com yerine gir start a bas dns sızıntısı olup olmadığını gör. Eyer kali linux sanal bilgisayarda değil ise mac değiştirmen gerekicek bunu macchanger tmac ile yapabilirisn.Sanal bilgisayarda ise mac değiştirmene gerek yok. Sızama ma sebebinde waf vardır kıramıyorsundur al buda waf kırma kodu= --cookie "security=medium; PHPSESSID=de9fd298875093226427e5475c47b5eb" --tamper "randomcase" --dbs --random-agent --no-cast hade kolay gelsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.