Arkadaşlar telefon numarası ile ne yapılır

Mayfather

Üye
3 Şub 2022
54
8
arkdaşlar birisinin telefon numarasını biliyorum nmap ile birşey yapılabilirmi ya da bir tool ile söyleyebilirseniz sevinirim :)

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
18
1,086
BL4CKGORE
Selamlar,

Telefon numarasını bildiğiniz birine yapabileceğiniz çok şey yoktur.

1-SMS Bomb saldırısı yapabilirsiniz.
2-Telefon numarası hakkında konum , kullanıcı hakkında bilgiler (Ad - soyad ,Kimlik Numarası) bulabilirsiniz.

3-Sosyal medya hesaplarını bulabilirsiniz.

Mayfather

Üye
3 Şub 2022
54
8
Selamlar,

2-Telefon numarası hakkında konum , kullanıcı hakkında bilgiler (Ad - soyad ,Kimlik Numarası) bulabilirsiniz.

ad soyad kimlik öğrenmek için neler yapmalıyım

R7WGX

Üye
19 Mar 2022
85
9
Azerbaycan
Selamlar,

Kanka numaradan Sosyal medya hesabı nasıl bulunur? Mesela bana gereken numaradan discord bulma.Mesela bende bir numara var bu numaradan bir discord hesabı kayıtlımı ona bakmak istiyorum.Nasıl yapa bilirim?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.