Arkadaşlar TTnetin Verdiği Kablosuz Modem!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cankurt07

Üye
2 Kas 2008
193
0
Arkadaşlar Ttnetin verdiği kablosuz modeminden aldım ki almaz olsaydım çünkü istikrarlı bir şekilde kullanamıyorum!!size elimdekileri sayayım

Kablosuz şekilde internette bağlandığım notbook
Ve annemin kullandığı masa üstü bilgisayar
Kablosuz Modemim (nalet olsun)

Sorun şu şekilde sorunsuz bir şekilde 2 bilgisayardan giriyorum gayet güzel bir şekilde kullanıyorum fakat belli bir süre sonra sayfaları açamıyorum hiç bir bağlantımda düşme olmuyor(torrent,ICQ ..vb...)MSN bile düşmüyor(msn yi kapattığım zaman tekrar açamıyorum DNS Hatası veriyor) fakat sayfalar açılmıyor!bu hata kablolu ve kablosuz bilgisayarlarda aynı.Modem ışıklarında hiçbir değişme yok gayet normal!ancak problem modemi kapatıp açtığım zaman ortadan kalkıyor veya reset atıp tekrar ayarlarını girdiğim zaman düzeliyor!!Bilgisayara formatta attım formattan sonrada problem aynı yardımınızı bekliyorum

4 güne kadar rusyaya gideceğim annem kullanıyoru ve fazla bilgisayar bilgisi yok gitmeden bu problemi aşmam gerekiyor tabi sizlerin yardımıyla teşşekürler yardımınız için!!

cankurt07

Üye
2 Kas 2008
193
0
ttnet kardeşim sistemimiz bakımda diyor başka bişey demiyor gıcık ediyorlar zaten bu gün kadına bağırdım dedim nasıl sisteminiz var kaç gündür bir yardımcı olmadınız yarın tekrar arayayım fakat birinin bildiği bişey varsa paylaşır sanırım

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Zamanım yok yapilan yorumlari okuyamayacağim ama bu problem modemden kaynkanlanmiyor sanırım daha önce bende 2 pc olarak kullaniyordum zaman sonra nette düşme oluyordu senin dediğin gibi sayfa gelmiyor msn kapandinmi açilmiyor vs vs bu net yoğunluğundan kaynkanklaniyor biraz beklediken sonra kendisi düzeliyor zaten acelen varsada modemi restliorsun ama tt netten belki bir çözüm bulabilirsin iyi forumlar iyi geceler

cankurt07

Üye
2 Kas 2008
193
0
Zamanım yok yapilan yorumlari okuyamayacağim ama bu problem modemden kaynkanlanmiyor sanırım daha önce bende 2 pc olarak kullaniyordum zaman sonra nette düşme oluyordu senin dediğin gibi sayfa gelmiyor msn kapandinmi açilmiyor vs vs bu net yoğunluğundan kaynkanklaniyor biraz beklediken sonra kendisi düzeliyor zaten acelen varsada modemi restliorsun ama tt netten belki bir çözüm bulabilirsin iyi forumlar iyi geceler

aradaşım 2 tane modem var sadaece 1 inde problem var öbürkünü takınca bişey yok!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.