arkadaşlar ve admin abiler

yeni reklam

• reklamdan rahatsız oluyorum

Oy: 0 0.0%
  • fikrim yok

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blazer87

Katılımcı Üye
31 Ocak 2013
943
0
İstanbul
admin abiler bu yeni forvet şeysi reklamı çok rahatsız edici şekilde duruyor kenara köşeye falan bir kaç tane küçük reklam koysanız veya temaya uugun olsa olmaz mı forumun masrafları olduğunu biliyorum fakat bu reklam çok rahatsız edici

arkadaşlar siz de ankete katılır mısınız

Balamir97

Kıdemli Üye
29 Ocak 2013
2,627
2
Nowhere
Dostum sen çıkarkan cookileri siliyormusun? :) yada çıkış'a basarakmı çıkıyorsun bence direkt pencereyi kapat öyle çık sen çıkış yaparsan zaten üye hesaba giriş yapmadığı için reklam gözüküyor :)

Bu arada bu konu hakkında gerekli açıklma Elazığlı168 adminnimiz Tarafından yapıldı bir göz at istersen
Yada buradan sorumlu olan yöneticlere pm at konuyu silsin,Elazığlı kızmadan :)

Bir göz at istersen oku

Fikrimi sorarsan kaldırılmasın derim.... :)

TURKSTFN

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2013
23,056
1
Hesabından çıkış yaptığın zaman gözüküyor sadece ... o reklamlar olmassa bu sitenin masraflarını kim karşıllıyacak ?... Bu forumun geleceği için o reklamların kalması gerekiyor
Fikrimi sorarsan kaldırılmasın :)

Son düzenleme:

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
116
Antalya
Eğer bu forumun 3 ayrı serverının ücretini ödemeyi kabul ediyorsanız, domain, firewall vbulletin ücretini karşılamayı kabul ediyorsanız, ama biz buna rağmen inatla reklam koymaya devam ediyorsak haklısınız.
Böyle bir maddi destek verirmisiniz platformumuza?

blazer87

Katılımcı Üye
31 Ocak 2013
943
0
İstanbul
Eğer bu forumun 3 ayrı serverının ücretini ödemeyi kabul ediyorsanız, domain, firewall vbulletin ücretini karşılamayı kabul ediyorsanız, ama biz buna rağmen inatla reklam koymaya devam ediyorsak haklısınız.
Böyle bir maddi destek verirmisiniz platformumuza?

abi forumda reklam kesinlikle olmalı forumun çok gideri var biliyorum fakat bu reklamları daha az rahatsız edici şekilde koyarsanız daha güzel olur demeye çalışıyorum tabikide benim söylememle bir şey olacak değil ben sadece rahatsız olduğumu belirtiyorum 1 tane reklam zonk diye çıkacağına bir kaç tane kenara köşeye koyabilirsiniz mesela tabikide benim pek bilgim yok yanlışım varsa kusura bakmayın forumun adminlerinden de çok memnunum daha 1 kere bile beni görmezden gelmediler her yardım istediğimde ediyorlar

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
116
Antalya
Güzel kardeşim, zaten üye girişi yaptığınız anda hepsi kalkmakta, foruma üye olmayanlarda varsın o kadar emek verilerek paylaşılmış konulara bakarken 2-3 tık fazla bassınlar. Çok mu zor??

Admin

Administrator
28 Ara 2005
2,425
311
Reklam verenler bu reklamlar için para ödüyor, haliyle onlarda verdikleri parayı çıkarabilmek için o reklamlardan gelecek dönüşlere mecbur, reklamlar kıyıda köşede olursa o reklamdan dönüş olmaz, o zaman reklam vermesininde bir anlamı kalmaz. Herşey karşılıklıdır. Sizin yapacağınız sadece üye girişi yapmak, 2 saniyelik bir işlem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.