Arkadaşlar Web Hacktan anlayanlar yardımcı olursa çok sevinicem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

the.person

Yeni üye
6 Tem 2010
15
0
Bikaç sorum olucak cevaplarsanız çok memnun olurum:

1- Epey sitenin admin şifresini buldum fakat panelini bulamadım Admin panelini tam olarak nasıl bulabilirim (Tahmin yönteminden farklı olarak)

2- Bazı MD5 şifreleri kolayca siteden kırıldı ama bazı MD5 şifrelerini de siteler kıramadı acaba tüm MD5 şifrelerini kırabilen bi site veya bi program var mı varsa nedir veya bu MD5leri nasıl kırabilirim??

3- Baya sitenin admin paneline girdim fakat shell upload edemedim .gif.php şeklinde deniyorum, içine bi kod yazılıomuş onu yazıyorum yine kabul uzantısı .gif , .jpg olcak falan diyo bu shell'i tam olarak nasıl resim dosyası olarak tanıtabilirim acaba?

4- Bir de shell upload edilmiş bi site buldum fakat girmeye çalıştığımda shell txt olarak yani yazı halinde açıldı linke baktım shell.php yazıodu yani shell.txt olsa hadi neyse .php olmasına rağman yazı hali açıldı bunun nedeni nedir ve bunu nasıl normal .php haliyle açarım?

Bu sorularım cevaplanırsa çok mutlu olucam cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

Ayrıca forumları gez demeyin bunların hepsi için gezmedik forum bırakmadım her forumda aynı yazı var hepsini deniyorum olmuyor ya program veriolar trojanlı çıkıo ya da standart alıntı yapılmış yazı paylaşılmış oluo.

RDVN_20

Yeni üye
16 Ağu 2009
33
0
öncelikle S.A
1. sorun intelli tamper programı kullan fakat admin, paneli gizlemiş yada linkini silmiş olabilir bütün sitelerin %100 admin panelleri bulunmaz
2. sorun bütün md5 leri kırabilecek bir site yok fakat şu siteyi denemeni tavsiye ederim https://tik.lat/BDaaP
3.sorun shellini not defteri ile ac ve kodun en üstüne su kodu yaz GIF89;a daha sonra da shell.gif.php olarak farklı kaydet
4. siteye shell upload edilirken uzantısı .php (txt değil) olmalı
SELAMETLE...
ALLAH'A EMANET OLUNUZ

the.person

Yeni üye
6 Tem 2010
15
0
Dediklerinizi denicem inşallah olur ama 3. soruda GIF89;a kodunu yazarak denemiştim ona rağmen kabul etmemişti. Tekrar denerim ilginiz için teşekkürler.

RDVN_20

Yeni üye
16 Ağu 2009
33
0
Eğer webhackle ilgileniyorsan mysql ile rfi açığı oluşturmayı öğren uzaktan shell çağır buda kolay bi yöntemdir measselameti

the.person

Yeni üye
6 Tem 2010
15
0
Kardeş onu da denedim fakat daha acemiyim :D O konu hakkında da soru sorucaktım unutmuşum. shell'i nasıl bir upload sitesine upload etmem gerekio acaba daha sonra çağırmak için. Mesela uploaded.to gibi sitelere upload etsem oluyo mu olmuosa bana bi örnek verebilir misin acaba?

RDVN_20

Yeni üye
16 Ağu 2009
33
0
shell i nasıl bir siteye upload etmen gerekiyor şimdi tutupta video sitesine upload etmeye çalışmazsın herhalde şöyle soyleyim sql xss gibi yöntemlerle admin bilgilerine ulaşıp panelden giriş yaptıktan sonra çoğu sitede fotoğraf upload etmek için yerler olur oradan upload edebilirsin saygılar heran cevap yazamayabilirim...
Selametle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.